Mladší žáci A

Vítej přebore mladších žáků

V dnešním utkání porazili mladší žáci A družstvo Újezda P4 17:0. Kluci tak udělali vítěznou tečku a postoupili do přeboru Prahy.

Dnešní utkání bylo jednoznačné. Domácí Újezd měl pouze 7 hráčů do pole a v druhé půli hrál chvílemi i v šesti. Naši kluci byli natěšení a s chutí si zastříleli. Do druhé půle jsme dali Šímu do pole, aby si dal nějaký ten gól, nakonec se mu povedlo vstřelit dvě branky a vyzkoušel si hru ve druhém vápně, než na které je zvyklý.

Touto jednoznačnou výhru kluci potvrdili prvenství v I. třídě mladších žáků a vykopali tak postup do přeboru. K tomu jim velmi gratuluji a věřím, že i v přeboru se kluci budou prezentovat stejně dobrým fotbalem.