SK  Ú J E Z D   Praha 4  -   F C    H   Á   J   E    "B"     1 : 0  /1:0/

Sestava:                                    MATĚJOVSKÝ

Náhradníci:    HANČL    - 56´   za  Čížka

HANZLÍK  - 62´   za  Pánka /levá obrana a Kabelka  kraj zálohy/

HOŠEK L. - nestřídal,  je po zranění lýtka

Žluté karty: HOVORKA - 37´ za faul na půli

SOJKA    - 74´ za faul loktem u půle

ZAJAC     - 83´ za běžný faul

Utkání se hrálo za teplého, ale podmračeného počasí, které řídil bývalý ligový sudí Petr Petřík /co to mělo znamenat?/, ar1 Zdeněk Buřil a ar2 Vendelín Poustka.

Naše "A" hrálo současně a tak s nimi šel David a Reichmann. Bez 14 denního tréninku za ně šel do základu Boháč /nevědělo, že přijde/ a ti dva hráli 15 a 10 minut. Jeden mohl jít za nás. Omluvil se Brož /třísla/ a po zranění kotníku přišel Hanzlík a zranění lýtka Hošek L., ale nejsou vůbec v pořádku. Sojka byl  ve výskoku 3x faulován do hlavy a zad, ale také 2x fauloval. Domácí žluté karty za hrubé fauly vždy nedostali.

Za domácí hrál bývalý ligista Škoda, který stále fauloval a měl keci, ale viděl pouze 1 žlutou kartu.  Sudí se radši otáčel, aby neviděl jeho protesty apod.

Také za ně hraje bývalý střelec ČAFC Balcárek, ale již je starší a pomalejší. Také za ně Tomáš Řečínský /odchovanec Hájů - poté D. Měcholupy/. Hrál za ně také cizinec z Peru nebo Chile, který nebyl špatný, ale pořád měl keci, plival kolem Hoška a ukazoval, že je na hlavu, ale sudí nic opět neviděl. Branku nám dalo jako vždy pohotový střelec a také přeborový rozhodčí Daniel Nykl, který se chvíli po vstřelené brance zranil a odstoupil ze hry.

Utkání bylo vyrovnané, ale soupeř více vyhrával osobní a hlavičkové souboje. Měli jsme minimum šancí ke skórování. Nutno říci, že nás sudí  ř e z a l.

Fakta z utkání:

02´ Drnda po tr. kopu zleva Kabelky střílí hlavou do levé šibenice, ale dlouhý brankář míč vyrazil

05´ domácí střelec a kapitán Nykl utekl Kabelkovi, ale trefil pouze pravou tyč

09´ opět Nykl udělal kabelku a střela šla vedle pravé tyče

12´ střela z 18 m k levé tyči byla Čakim chycena

21´ 1:0  Nykl se dostal vlevo na vápně k míči a pohotově střílí k pravé tyči

33´ Nykl střídán Kramperou /dříve hrál za dorost Hájů/

43´ po faulu Marvala domácí zahrávají tr.kop z 22 m  nad

51´ střela domácích po zemi končí těsně vedle pravé tyče

60´ Drnda bodlem z 20 m  netrefil prázdnou branku domácích

62´ Čaki chytá střelu po zemi z 20 m

63´ Hovorka se prodral až před vápno, kde byl zkosen, ale sudí faul nepíská

72´ trestný kop zleva k pravé tyči Čaki chytá

Nemám vše zadokumentované, neboť jsem byl 2x na odchodu ze hřiště po výroku sudího, který mne velmi zklamal.  Domácí i naše mužstvo jsme neměli záchranu jistou a proto se zápas odvíjel dle not sudího.