Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka C - Tempo 6:43

V pátek jsme v rámci tréninku nastoupili ke svému prvnímu mistráku v soutěži. Soupeřem nám bylo Tempo.
1.kolo v Pá 7.9.2012 16:30
Háje T
Tempo

Tato soutěž je určena zejména pro kluky, kteří nebudou nastupovat v soutěži "ELITE". Tito kluci se učí o fous pomaleji než ostatní, nicméně je důležité, aby i oni hráli. A i přesto, že v zápase bylo mnoho věcí ne zcela správně řešených, objevovaly se velmi dobré situace. Je důležité se na to dívat z pozice jednotlivců. Někteří běhali více, jiní méně. Snaha však byla vidět u všech. Navíc kluci nenakopávali, pokoušeli se o kličky, které při neustálém opakování budou vycházet více a více.

Je pravda, že jsme téměř celý zápas odehráli v jednom chumlu, ten budeme pomalu odstraňovat i zápasy, ale hlavně dalšími tréninky, kde si budeme znovu a znovu opakovat, že bychom měli hru roztahovat.

Zápasu se zúčastnili: Páťa Vojíř, Domča Mareš, Marťas Metelka, Míša Knot, Míša Moravec, Kuba Černý

pátek 7.9.2012 | Otmar Mansour | Přečteno: 2480