Starší žáci A

Starší žáci A - Bohemians Praha 1:4 (1:3)

Starší žáci v druhém kole přeboru podleli doma hráčům ze Střížkova.

Druhé mistrovské utkání Přeboru starších žáků jsme zahájili stejným způsobem jakým jsme se prezentovali v minulém ročníku ve II.třídě. A to se ukázalo, že na tuto soutěž nestačí.
Přenechali jsme soupeři iniciativu a navíc nedůslednou obrannou hrou umožnili Střížkovským jít již v 6. minutě do vedení 1:0. Rovněž naše ofenzivní hra zdaleka nebyla na takové úrovni jako proti Podolí, chyběla nám souhra a když jsme se alespoň o její náznak pokusili, postrádaly naše přihrávky přesnost. I tak se nám přesto podařilo ve 12. minutě vyrovnat. Bohužel po čtyřech minutách hry jsme soupeři našim chybným obsazováním umožnili jít opět do vedení 2: 1. Téměř vzápětí, v 18. minutě, s převahou hrající hosté zvýšili na 3: 1. Tento výsledek naštěstí vydržel do konce prvého poločasu.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním naši hru a tím i gólový stav změnit. Avšak i k vynuceným změnám v sestavě (zranění Kuby Boháče) a dobře hrajícímu soupeři, naše představy nedošly naplnění. Po čtvrté obdržené brance tak dostali příležitost i ostatní náhradníci. Stav 4: 1 pro hosty ze Střížkova pak zůstal až do konce utkání nezměněn. Škoda, že jsme se před příjemnou návštěvou rodičovstva nedokázali alespoň přiblížit dobrému výkonu na Podolí. Nedá se však říci, že bychom se nesnažili. V druhém poločase naopak, a o to více, ale pohoda na naše kopačky ne a ne přijít, a tak utkání skončilo jak, vzhledem k jeho vývoji skončit mělo, vítězstvím hostujícího družstva. Takže i přes absenci Tondy, Kristyána, Lukáše, Filipa a zranění Kuby varování: "z hrušky dolů" a směle a koncentrovaně do dalších tréninků.