FC Tempo Praha B - FC Háje JM B 2:1 (1:0)

Branky :  2.Dedek,52. P. Geissler – 60. Lojda

Sestava :                                 Matějovský

Kabelka,Marval,Hovorka,Pravenec
                                      Lojda,Bednář,Brož,Novák
                                 Pánek(72.Čížek), Hančl(68.Drnda)

Říká se, dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, ale trenér Dvořák vstoupil. Znovu se při nominaci na utkání cítil jak Alois Hadamczik před MS. Problémy začaly již na začátku týdne, kdy se omluvili Nasli (v zahraničí),Martinák a Sojka(nemoc), Štípek a Hrůza(zranění),Faměra(nezvěstný). V sobotu při utkání „A“ se zranil Hanzlík a David byl vyloučen, takže na Tempo dorazilo 11 statečných a Bednář s Brožem z „A“ .

Tempo nastoupilo v sestavě mladí+starší+Dedek. Na tohoto velice zkušeného hráče trenér mužstvo upozorňoval. Ve druhé minutě , ale poznal že to bylo házení hrachu na zeď, protože jsme prohrávali gólem právě Dedka. Obraz hry v prvním poločase byl celou dobu stejný. Nákop na Dedka, který balóny rozdával svým mnohem mladším spoluhráčůma ti provětrávali naše obránce. Jen zásluhou zbrklosti domácích a paní Štěstěny jsme dostali jen jeden gól. Na naší straně byly dvě veliké šance,ale ani my jsme je nedokázali zužitkovat. Starší hráči domácích vysoké tempo utkání, nezvládali a ve druhém poločase fyzicky „odešli“. V této době jsme byli lepším mužstvem, ale i vyložené šance (2xbřevno) jsme nedokázali proměnit. Branku jsme dali jen po dlouhém centru Brože z levé strany na zadní tyč , kam nabíhal Lojda, který bez problémů skóroval. Bohužel jeho branka přišla až po druhém gólu domácí, kdy si jeden z mladíků (ročník 1995) poradil s naší obranou a Matějovskému nedal šanci.

Přesto, že jsme v závěru utkání dohrávali v 10-ti ,vypracovali jsme si nápor a několik velice slibných situací, ale branku, která by vedla ke spravedlivé remíze jsme nedali. Již třetí utkaní jsme prohráli vinnou našich chyb v obraně a spalováním šancí a  to vždy se soupeřem,který nebyl herně lepší.

Musím poděkovat Martinům Brožovi a Bednářovi, kteří nás přišli posílit  a posilami opravdu byli.  Zvláště Bednář byl našim benjamínkům příkladem a pomáhal jim i radou a povzbuzením.  Tak si představuji hru zkušeného hráče mezi mladíky.

Příští zápas hrajeme doma v neděli 23.9. od 16:30 s Juniorem. Doufám, že se konečně vyvarujeme zbytečných chyb v obraně, a proměníme svoje šance. Takže Junior to odnese a proto