Mladší dorost

ML.D. vs FC Přední Kopanina 4 : 1 (2 :1)

ML.D. vs FC Přední Kopanina  4 : 1 (2 :1)
Ve druhém kole jsme hostili kluky z druhé strany Prahy , tým FC Přední Kopanina. Počasí bylo slunečné, tudíž ideální na fotbal.

Soupeř začal sbírat žluté karty už v páté minutě, když zakopl míč po odpískání. V 8.min. Filip Merrel autem najde Michala Černého a ten poprvé překoná golmana "1:0". Ve 14.min. obdrží soupeř žk tentokrát po faulu. Poté většinou hrajeme na polovině soupeře. Ve 35.min. po naší kombinaci pošle Pavel Rašplička centr do vápna, Láďa Orlich sklepává na Filipa Boučka a ten příhru na Martina Hlubučka jemuž se podaří skórovat na "2:0". V poslední minutě při přímáku po našem faulu nepokryjeme útočníky a soupeř snižuje na "2:1". Tímto výsledkem jdeme šaten.

Ve druhé půli zvýšujeme na "3:1". V 54.min. Šejny posílá aut na Pipina, ten centrem do vápna najde Michala , který se už nemýlí.

V 59.min. jsou hosté oslabeni po druhé žluté za řeči.  V 61.min. obdrží za faul žk Tomáš Rossmann. Devět minut před koncem pošle Bouček příhru Pipinovi, ten si míč zpracuje a golmana hostí překoná na konečných "4:1". Následnou oslavu gólu u rohového praporku ocení hlavní rozhodčí žk ( ???).

V tomto zápase jsme tahali za silnější konec. Obdržíme první branku po našem zaváhání. Jinak tři body zůstaly doma.

Příští kolo máme s Duklu C. Tak držím palce. Chci poděkovat paní Šejnostové za psaní poznámek ze zápasu, jelikož lítám po lajně s praporkem.