Starší žáci A

Loko Vltavín - Starší žáci A 8:0 (3:0)

Starší žáci A podlehli v oslabené sestavě Lokádě 8:0.

K v pořadí třetímu mistrovskému utkání jsme i přes silně improvizovanou sestavu nastoupili pozitivně, a bojovným způsobem hry až do 20 minuty drželi bezbrankový stav. Po první obdržené brance jsme se dostali do totálního útlumu, který měl za následek dva bezprostředně po sobě jdoucí góly do naší sítě, a tak poločas skončil stavem 3:0 pro domácí Vltavín.
Do druhé půle, s vědomím, že se nám již dříve několikráte podařilo hru zlepšit a vývoj utkání změnit, nastupujeme plni odhodlání. Dobře a v klidu hrající soupeř nám však nedává, i vzhledem k našim nepřesnostem a zřejmě únavě, téměř žádnou šanci. Po individuálních chybách v bránění nám postupně dává dalších 5 branek a utkání tak končí skórem 0:8 v náš neprospěch.
I přes krutou porážku, na kterou musíme rychle zapomenout, je třeba si zapamatovat některé pozitivní věci a situace, a z nich vycházet v dalších utkáních. Doufám, že všichni marodi budou již co nejdříve v pořádku a
budeme moci konečně začít hrát lepší fotbal, než doposud (s výjimkou I. poločasu zápasu na Podolí), předvádíme. Děkuji za pomoc klukům z ročníku 99.