Hlavatý                                        Bobko

Falc                Moravec            Krejčík       Jelen

Hála            Malý

Náhradníci:  Czerný, Sejk,

Před zápasem jsme si připomněli, že budeme v každém zápase bojovat a budeme se snažit z každého vydřít alespoň bod.

Od prvních minut zápasu jsme ale bohužel nehráli vůbec nic z toho, co jsme si řekli. Byli jsme všude pozdě a pokud už měli míč, tak z toho byla špatná přihrávka, velmi často z jednoduché pozice. Také jsme byli příliš zatažení a mně osobně to přišlo, že čekáme, až nám soupeř dá branku. A že na to měl šancí požehnaně... do šaten jsme, ani nevím jakou zásluhou,nebo spíš zázrakem, šli za stavu 0:0. (kdybychom prohrávali 5:0 nikdo by se asi ani nedivil).

O poločase musela přijít zákonitě bouřka, která měla kluky probrat, zformovat a přinutit je hrát tak, jak je potřeba, abychom tu nedostali debakl, ale naopak soupeře co nejvíce potrápili... A vida ono se povedlo. Do druhé půle jsme nastoupili jako jiný tým. Oprášili jsme bojovnost a hlavně jsme si dokázali vypomáhat navzájem. Hned na začátku jsme využili toho, že soupeř nepobral naše zlepšení a dál si hrál tak, jako že se jim nemůže nic stát. První branku jsme dali po zatažení Krejčíkem do lajny a jeho centru před branku, kde byl sice obránce domácích včas a dobře postavený, ale ani se neobtěžoval na balon vyskočit a tak nebyl pro Roberta Jelena problém z blízka skórovat hlavou... 0:1.  Domácí se hned začali tlačit za vyrovnáním a po pár minutách přišel další trest. Láďa Bobko dvakrát za sebou z postu levého obránce vyrazil na výlet až do šestnáctky soupeře a na podruhé se mu podařilo skórovat 0:2.

To zbývalo do konce zápasu ještě 30 minut. A tady bych vyzdvihnul tu vůli a touhu to dotáhnout do vítězného konce. Braník nás přehrával a jen za cenu obětavosti a také plnění pokynů jsme drželi skóre 2:0 až do závěru, i když soupeř i tak měl šance na změnu stavu. To se mu nakonec v samém závěru i podařilo.

Všem kteří se zúčastnili moc děkuji, ale dovolím si i připomínku.

Hrát v přeboru pouze jeden poločas je sebevražda a podruhé už tolik štěstí mít rozhodně nebudeme !!!!