Mladší dorost

ML.D. - FC Zličín 3:5 (2:2)

ML.D. - FC Zličín  3:5 (2:2)
Druhá prohra mladšího dorostu.

Poslední zářijovou neděli hostíme soupeře ze Zličína. Hosté jdou do vedení  ve čtvrté minutě úprkem po levé straně a následným překonáním Radka v bráně "0:1". V 6.min. Šejny zatáhne po pravé straně a lobem najde ve vápně Boučka ,který trefí bránu.Gól byl regulérní , ovšem rozhodčí se nechal oklamat pomezním , jehož ruka "pochopitelně"signalizovala  ofsajd.Jelikož jsem tento zápas natáčel o ofsajd se v žádném případě nejednalo.V době kopu byl obránce o metr blíže k bráně než Filip Bouček. Na vyžádání mohu tento záběr ukázat.

V 9.min. kope Nezby přímák a Šejny srovnává na "1:1". Poté kope přímák soupeř asi z 20m. Radek si postaví zeď , ale balon jde kolem zdi do brány "1:2". Čtyři minuty před půli srovnává Šejny na "2:2".

Po půli jdeme naposled do vedení v 54.min. Holub z autu na Šejnyho , ten centr před bránu a Sejk na "3:2". Poté dostáváme po našich chybách dva rychlé góly během dvou minut.  Na konečných "3:5" obdržíme branku po rohu Zličína.

V dnešním zápase máme druhou prohru.Branky obdržíme po našich chybách , i když  máme více ze hry. Pár šancí se nepodaří využít.A opět si rozhodčí vybral slabší chvilku a výklad pravidel může být různý. Když ovšem dají kluci regulérní gól a sudí ho neuzná......

Příští týden máme pauzu a poté jedeme na Admiru.Další těžký soupeř. Hlavu vzhůru a držím palce.Doufám ,že skončí naše marodka.