Branky :  7.Hančl,9.Martinák,35.Novák -  Novák,Šulc

Sestava :                             Matějovský

Hanzlík(75.Drnda),Marval,Hovorka,Štípek
                              Lojda,Novák,Pánek,Faměra

Hančl(59.Čížek),Martinák(57.Nasli)

V 8.kole jsme hostili Slovan Kunratice „B“. Po  sestupu jejich „A“ mužstva došlo v Kunraticích k hráčskému exodu a zrušení mužstva „C“  Většina jeho hráčů se přesunula do týmu „B“.

Hosté v letošní sezóně získali jen 4 body a v tabulce byli skoro na chvostu pořadí.

Z tohoto důvodu jsme do utkání vstupovali s mírným optimismem, že bez problémů a možná i výrazně vyhrajeme. Naše představa se začala naplňovat hned od začátku zápasu. V 7. minutě rozehrál od postranní čáry trestný kop Radek Hanzlík. Jeho perfektní centr našel ve vápně volného Jardu Hančla 1:0. V 9.minutě utekl na pravé straně Martin Lojda, odcentroval a Luboš Martinák zvýšil na 2:0. Soupeře jsme do žádné šance nepouštěli a stále jsme se tlačili před branku. V 18. minutě si slabou chvilku vybrala naše obrana a po hře „já ne to ty“ (rozuměj hraj) si užil chvilku slávy útočník hostů, který snížil na 2:1. Naše hráče to nezlomilo a nadále pokračovali ve velkém tlaku ale i spalování šancí. Na to se už nemohl v 35.minutě dívat Jakub Novák, který skoro od půlící čáry prokličkoval ( přes pokyny z lavičky, přihraj ) k velkému vápnu a jeho nechytatelná střela skončila v síti 3:1. Druhý poločas měl stejný průběh. Měli jsme převahu, vytvářeli si šance a ty neproměňovali. Celkově ale naše hra ztrácela na kvalitě, a tak si zahrál i soupeř.

V 85. minutě se hostům podařilo snížit na konečných 3:2. Do konce zápasu jsme se v podstatě jen bránili, odkopávali a báli se o vítězství.

Vyhrát o gól  se soupeřem, který svými schopnostmi je na daleko nižší úrovni než naše mužstvo, je stejná ostuda jako kdyby třeba Barcelona nebo Real porazila o gól Spartu.

Černým okamžikem zápasu se stala 75.minuta, kdy si v souboji zranil koleno Radek Hanzlík a utkání nedohrál. Držíme mu palce aby zranění nebylo vážné a přejeme brzký návrat na hřiště.

Každý asi ví, že se do Kunratic jezdí pro výborné jahody, ale asi málo kdo tuši, že tam mají také výborný divadelní ochotnický soubor. Zvláště Martin Lipold v zápase předvedl ve stylu starých hereckých mistrů několik etud. Myslím, že by si zasloužil roli v připravovaném pokračování seriálu Sanitka, kde by mohl perfektně zahrát těžce zraněného.

V sobotu 20.10.od 15:30 hrajeme na hřišti TJ Chodov.