FC Přední Kopanina : Starší dorost 0 : 3 (0 : 1)

FC Přední Kopanina : Starší dorost    0 : 3  (0 : 1)
Starší dorost zvítězil v pražském přeboru nad Kopaninou 3:0. Na otázky trenéra odpovídá útočník Jirka Hála.

Přední Kopanina – Háje st.dorost 0:3 (0:1)

Branky: Nový, Doksanský, Krejčík

Sestava:

Lačík (8)

Grebeň (8)

Hlavatý (6)                              Štěch (6)                            Bobko (7)

Falc (7)              Gresniakov (8)      Doksanský (8)          Krejčík (8)

Nový (9)                       Hála (7)

Náhradníci: Moravec (5)

Merrell (5)

Czerný (5)

Smitka (5)

Chyběli: Malý, Macháček, Sejk

K dalšímu utkání jsme zavítali až na druhý konec Prahy do pěkného sportovního areálu v Přední Kopanině. Náš soupeř, který měl před zápasem stejně bodů jako my, dával předpoklad vyrovnaného utkání, což se v zápase potvrdilo. Hrálo se v neděli odpoledne za husté mlhy na mokré ale celkem dobré trávě. Po většinu prvního poločasu se ani jedno mužstvo nedostávalo do vyložených šancí. Domácí se snažili posílat před naši branku vysoké centrované míče, které opět v pohodě chytající Matěj Lačík snadno sbíral. Naše branka padla po jedné z mála střel po zemi, kterou domácí brankář jen vyrazil před sebe a dobíhající Milan Nový doklepl míč do branky. Druhý poločas začal náporem domácích, kterým jsme k němu dopomohli našim laxním začátkem, jako by se hráčům zdálo, že jsou ještě v šatně. Asi po 10 až 15 minutách, kdy trenér na některé hráče musel zvýšit hlas, se hra opět vyrovnala. Druhý gól vstřelil Martin Doksanský ranou skoro z poloviny hřiště, když si všiml, že brankář domácích stojí na penaltě. Ten nejspíš uviděl letící míč v husté mlze na poslední chvíli a nestačil už reagovat. Hustotu mlhy dokládá vyjádření šťastného střelce po utkání v šatně: „Když po dlouhý době dám gól tak ho ani pro pos….. mlhu pořádně nevidím.“ Po druhém gólu domácí otevřeli hru a vše vsadili na útok. Naštěstí jejich střely končili vysoko nad nebo je vychytal náš brankář. My jsme se za této situace dostávali snadněji do brejků, ze kterých jsme měli několik tutovek, ale v soubojích 1:1 jsme neuspěli. Deset minut před koncem ukončil snahu domácích třetí brankou střelou zpoza šestnáctky Tonda Krejčík. Zbytek utkání se už dohrál v poklidu a my jsme si odvezli tři perně vybojované body

Hrůza Karel vedoucí mužstva

Na otázky trenéra odpovídá útočník Jirka Hála:

1. Jak bys hodnotil 1 a 2 poločas zapasu s Př. Kopaninou?

Takže první poločas se mi líbil od začátku jsme hráli, což je u nás docela výjimka. Druhý poločas, do kterého jsme šli za příznivého stavu 1:0, jsme pokračovali v dobrém výkonu, až na moment 10 minut po druhé naší brance, kdy jsme přestali hrát. Na štěstí soupeř našeho zaváhání nevyužil, takže jsme si odvezli 3 body za výhru.

2. Jak se ti líbí, v jakém počtu se scházíme na tréninky?

Docházka na tréninky není uřčitě tak kritická, jako minulou sezonu, ale mohla by být ještě lepší, hlavně ve středu.

3. Za jakých podmínek máme na to udržet přebor i pro příští sezonu?

Osobně si myslím, že určitě máme na to přebor udržet jak fyzicky, tak technicky, za poslední rok jsme udělali velký pokrok, ale určitě máme před sebou hodně těžkých zápasů, které nás opravdu prověří a je potřeba stále makat a makat.

4. Co bys sám rád zmínil?

Určitě bych zmínil skvělý výkon Milana Novýho a Matěje Lančíka a taky krasný gól Doksyho skoro z půlky. Jinak se mi líbila hra celkově celého týmu. Hodně nám taky pomohl návrat Gresiho, který po zranění odehrál 3/4 zápasu a zahrál skvěle.