Starší přípravka A

Hodnocení podzimu - starší přípravka 2003

Ročník 2003 dokázal v elitě jako jediný z přípravkových týmů porazit alespoň v jedné třetině jak Spartu, tak Slavii, byť o rok mladší kluky. Jak si vedla starší přípravka B po ceý podzim?

1) Zhodnocení podzimu

Chtěl bych pochválit všechny kluky (včetně Markétky) za jejich přístup k tréninkům zápasům. Docházka byla velmi vysoká. Soustředění jsme absolvovali v maximálním počtu. Nepochybně k dobré atmosféře přispívají i rodiče, kteří své děti výrazně podporují. Rodiče oceňují výkony kluků potleském, do zápasu bývají vtaženi a pořádně fandí.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Určitě musím vyzdvihnout výhry nad Spartou a nad Slavií. Počítám výhru i co se týče jednotlivé třetiny, pro mě je to takový mini zápas a další třetina se hraje zase od stavu 0:0. Tak to vnímají i kluci, mají radost, když se jim podaří zvítězit i v jednotlivé třetině zvlášť. Jinak jsme odehráli se všemi soupeři vyrovnané zápasy.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Není.

4) Spokojenost s herním výkonem

Herní výkony se pomalu zvedaly a ještě určitě budou zvedat. V této kategorii je výkonnost velmi kolísavá, každý zápas překvapí někdo jiný a je osobností týmu.

5) Plán na zimu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, čeho se účastníte (zimní liga, turnaje)

Tréninky jsou jasně dané, dvakrát trénujeme na umělce na Schulhoffce a jednou v tělocvičně, kde se zaměřujeme na gymnastiku. Absolvujeme několik turnajů či přátelských utkání: Milovice, Dvůr Králové, Radotín, Třebešín. Také si 3x přes zimu uděláme kruhový trénink v SB centru. V termínu 21.3. - 24.3. plánujeme soustředění ve Veletově. Vzhledem k tomu předehrajem první mistrák s Duklou již v úterý 19.3.. V jednání jsou i venkovní přátelská utkání, např. Sparta 04 či Slavia 04.