FC Háje Jižní Město "E" - SK Zbraslav 3:0

FC Háje Jižní Město "E" -  SK Zbraslav  3:0
V sobotu 27.5.2006 byl odehrán další zápas na hřišti Shullhofova který našemu týmu zajistil další 3 bodíky a postup v tabulce .

Sobotní zápas na našem domovském hřišti se odehrál pod hrozbou deště, ale počasí vydrželo, tak si to naši kluci pořádně užili.

Nastoupili jsme v sestavě: 1.David Červený, 2.Roman Lustyk, 3.Radek Dupal, 7.Jan Čech, 8.Petr Štundl, 9.Martin Hlubuček, 11.Martin Tesař, 14.Martin Hybášek, 15.Michal Černý, 16.Filip Bouček, 6.Nika Urbánková, 10.Danny Mourad, 12.Adam Abuataya.

Přesto, že jsme věděli, že soupeř se drží v druhé polovině kvalifikační tabulky nepodceňovali jsme to a začli jsme hrát s plným nasazením, neboť nikdy nevíme jakou přípravou soupeř prošel a prohra by byla o to bolestivější. První gól do branky protihráče vstřelil náš útočník 10. Danny Mourad a tím zajistil, že z kluků spadla nervozita, která asi patří ke každému zápasu. Druhou branku vstřelil útočník 2.Roman Lustyk a tak jsme ukončili poločas s výsledkem 2:0. Ve druhém poločase vstřelil ještě jeden gól náš obránce 8.Petr Štundl a výsledkem 3:0 pak skončil zápas.

Výhrou jsme získali další 3 body, které nás posunuli na 1. nebo 2. místo v tabulce 21 kola soutěže (výsledek zápasu Admira Slavoj-Viktoria Žižkov ještě není znám, ale předpokládáme body pro Viktorku).

Všichni rodiče našich hráčů pevně doufají, že se nám bude dařit ještě v posledních 2 zápasech soutěže.