Starší žáci A

Starší žáci A - AFK Slavoj Podolí 2:7

Sobotu 23.3.2013 lze směle nazvat černým dnem starších žáků A, ti totiž prohráli velmi důležitý zápas se svým nejbližším soupeřem v tabulce ostudným výsledkem 2 : 7.

V utkání ve kterém jsme chtěli bodovat, jsme propadli ve všech činnostech. Dostat 6 branek od jednoho hráče je fakt rarita. Utkání jsme nezačali špatně, dvě šance jsme neproměnili a následoval trest v podobě třech úniků středem hřiště a jak se říká nedáš – dostaneš jsme poločas prohráli 3:0. Tento stav v některých utkáních lze ještě obrátit,bohužel ne s tímto mužstvem.Místo aby se o výsledek poprali,přijde opět hrubá chyba našich hráčů a stav 4:0 při 35minutovém poločase již dohnat nelze i když snížení stavu na 4:2 dávalo jakous takous naději na obrat, který trval pouze 2 minuty. Následovali opět chybné přihrávky, špatné krytí jejich středního útočníka a debakl v podobě 6:0 byl na světě. Sedmá branka v naší síti, už byla pouze třešnička na dortu pro našeho soupeře. Podle mínění některých prokřehlích diváků, kluci hráli,soupeř nás trestal za naivní chyby v obraně. Tato porážka mne osobně velmi mrzí. Ještě odpověď divákovi který šel za mnou po utkání do šaten a bavil se se svým kolegou o právě skončené hrůze (jinak se to nedá nazvat),co ten chudák trenér s tím může dělat, odpovídám, pokud hráči nejsou ukáznění při předzápasové poradě, pokud nechtějí ze sebe vydat maximum pro zachránění soutěže,tak NIC. Závěrem chci věři,t že takovýto debakl se nebude už opakovat a kluci konečně pochopí,že hrát Pražský přebor není žádné pouťové utkání.                                                                                                                                                            Sestava:Havlíček,Střízek,Čermák, Rohlík,Kříž,Pavlásek Černý, Lipnický,Rys,Schejbal, Danč.           Střídali:Prokop,Šilhavý,Routek,Ristič,Matchouchan.                                                                                        Branky: Černý , Danč.                                                          Brunát J.