Mladší dorost

Mladší dorost - SK Ďáblice 2:0 (1:0)

Mladší dorost sehrál první utkání jara doma proti Ďáblicím. Na domácím hřišti si kluci připsali výhru 2:0.

Začínám sdělením, že na zápas nedorazil z neznámých důvodů delegovaný rozhodčí. Vedoucí mužstva, pan Lisý musel starším žákům vypomáhat pískat už druhý poločas zápasu, který se hrál před naším utkáním. K našemu utkání musel zajistit jak hlavního, tak postranního rozhodčího, což dokázal s úspěchem.

K prvnímu zápasu jara k nám dorazil soupeř z Ďáblic, umístěný po podzimní části hned za námi.Také proto jsem kluky upozornil na důležitost zápasu.

Předzápasová příprava směřovala ke kombinační hře, pohybu bez balonu a využití celého prostoru hřiště.

V prvním poločase jsme měli mnoho příležitostí vstřelit branku. Z různých důvodů se to podařílo jen jednou. Musím pochválit brankáře hostů, který zneškodnil dvě tutovky a svůj tým tím podržel.

Druhý poločas se vedl ve stejném duchu jako ten první, územní převaha přinášela rohové kopy, které jsme dokázali rozehrávat na krátko. Ale buď trefíme golmana nebo vedle. Uklidnění přišlo po přetaženém centru na Nováka, který dal gól a změnil stav na dva nula. Soupeř se snažil, ale naše dobře hrající obrana je vystavovala do ofsajdů, což neunesli fanoušci hostů a sprostě nadávali dobře mávajícímu postrannímu rozhodčímu panu Lisému.

Závěrem důležité tři body jsou naše, za což klukům děkuji.

Další zápas hrajeme za čtrnáct dní proti Dukle, opět doma.