Starší přípravka B

Starší přípravka 2002 - Sparta Praha

Starší přípravka 2002 - Sparta Praha
V sobotu jsme na domácích hřišti na Schulhoffce přivítali holky ze Sparty a ze začátku jsme nejvíc bojovali právě proti jménu klubu, což nás sráží asi nejvíce.

Již v první čtvrtině se ukázalo, že bojovat se dá s kýmkoliv a i přesto, že jsme ve finálním součtu zápas prohráli, žádnou z částí ne více než o gól a pokud bychom se dokázali vyburcovat a více stříleli na branku, měli bychom šanci i zápas vyhrát.

Sparťanky ale dokázali potrestat několik našich chyb v rozehrávce, což se ukázalo jako rozhodující, neboť my jsme tohoto využít nedokázali.

Nikdo z týmu nezahrál špatně, ale chybí nám stále klid ve hře a týmový duch, nedokážeme se navzájem povzbudit, podržet a vyburcovat k tlaku, který by otáčel zápasy. Jednotlivě je třeba vyzdvihnout výkon Davida Plevky, který ač o hlavu menší než soupeřky, pro ně byl obráncem, přes kterého se velice špatně procházelo.

V útoku jsme sice předvedli několik kombinací a dali dva góly po pěkných akcích, ale chybí nám častější zakončení, příliš se s míčem mazlíme a drbeme, až jsme nakonec obklopeni soupeři a cesta k bráně je zablokovaná.

Hráči: Blinka, Coulibaly, Limbergová, Nguyen, Phan, Plevka, Povolný, Yakubovskiy


úterý 26.3.2013 | Tadeáš Kubů | Přečteno: 2222

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Junior
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – Vršovice
Muži A
27.4.2024, 11:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.4.2024, 11:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší dorost A
27.4.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
27.4.2024, 14:45, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka B (2014)
27.4.2024, 15:00, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
Mladší dorost B
28.4.2024, 09:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28.4.2024, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2009)
28.4.2024, 11:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 12:15, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2010)
28.4.2024, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Starší přípravka A (2013)
28.4.2024, 13:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 14:45, Zličín T.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost