Starší žáci A

Starší žáci A - Loko Vltavín 2:3 (0:1)

V sobotu 6.4.13 jsme sehráli druhé utkání s Lokomotivou Praha na našem hřišti a opět jsme prohráli. Tentokrát dost nešťastně 3:2.

Začátek utkání nebyl z naší strany vůbec špatný, 10 minut jsme předváděli kombinační hru a vytvářeli si šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit v branky, které nás bohužel po závěrečném hvizdu stály body. Po počáteční náporu došlo u soupeře k vystřídání mladších hráčů za starší a obraz hry se rapidně změnil v náš neprospěch. Soupeř začal lépe kombinovat,využívat křídelních prostorů a po jednom z úniků po levé straně se trefil do šibenice a poločas jsme prohráli 1:0. Krátce po zahájení druhého poločasu došlo opět k chybě středního obránce,následné střele a po teči našeho brankáře se míč dokutálel za brankovou čáru. Za tohoto stavu, jsem vyslyšel hlas nejmenovaného diváka,který mi poradil změnu v rozestavení mužstva.Jelikož jsem jako každý chlap ješitný,přesto jsem uposlechl a tuto změnu provedl. Během 10 minut bylo vyrovnáno a nechybělo mnoho a mohli jsme strhnout vedení na svou stranu, kdybychom opět nezahodili dvě vyložené šance. Nedáš, dostaneš, se opět ukázalo jako pravdivé pořekadlo, trenér hostí reagoval výměnou starších za mladší a po kopu z rohu jsme 3min.před koncem přišli alespoň o jeden bod. Velká škoda, ale zároveň velké poučení do dalších bojů o setrvání v soutěži, a sice to, že když kluci chtějí, dokáží předvádět  rychlý kombinační fotbal.

Sestava: Havlíček,Rohlík,Střízek,Čermák Kříž,Lembak,Černý,Lipnický,Rys,Pavlásek,Danč.

Střídali:Beer,Mathouchan,Doubek.

Branky: Danč,Lembak.