FC Háje Jižní Město "E" - Bohemians Praha 6:0

FC Háje Jižní Město "E" -  Bohemians Praha     6:0
Ve středu 31.5.2006 jsme si z krásného hřiště Bohemians v Praze na Stříškově přivezli pěkné 3 body

V Praze na Stříškově na nás čekalo hřiště s umělým povrchem a velice pěkný areál s občerstvením. Travnaté hřiště bylo perfektní, ale na tom jsme si nezahráli.

Naši kluci nastoupili plni elánu a hned po písknutí rozhodčího zahájili nekompromisní útok na branku soupeře. Přesto, že útok byl velmi sugestivní stále jsme nemohli dopravit míč do branky soupeře neboť zelených bylo před jejich brankou jak myší u kousku chleba. Ačkoli však se zelení snažili všemi hráči ubránit svou branku povedlo se nám dát první gól v 5 minutě (15 Michal Černý). Stav 1:0 pro nás vydržel až do konce prvního poločasu, ale i přes veškerou snahu našich kluků se nám nepodařilo najít díru mezi početnou obranou soupeře. Každopádně jsme měli obavy, aby nám nezmrznul náš brankář, který se při teplotě 12 stupňů mohl akorát koukat na druhou půlku hřiště.

Nástup do druhého poločasu se stavem 1:0 nám zrovna nepřidal na klidu a to ani přesto že v první půlce jsme hráli pouze na straně soupeře.

První minuty druhého poločasu se začlo dařit Bohemians, kterým se podařilo dostat k naší brance avšak i přesto, že měli několik slibných akcí naše branka zůstala nedotčena. Tento nečekaný zvrat ve hře však naše kluky nabudil k větší obezřetnosti a snaze. Začli se soustředit a hrát velice pěkný fotbal.

10.minuta-zvyšujeme na 2:0 (2.Roman Lustyk)

12.minuta-další gól dobranky soupeře (5.Tomáš Kalus )

14.minuta-čtvrtou branku vstřelil 9.Martin Hlubuček

20.minuta-pátou branku dává 10.Danny Mourad

21.minuta-šestou a poslední branku opět 2.Roman Lustyk

Posledních 15 minut druhého poločasu nám tedy opět mrzne brankář.