FC Háje

Háje i nadále krajským střediskem mládeže

Na závěrečné schůzi Výkonného výboru PFS v sezóně 2012/2013 proběhla debata ohledně krajských středisek mládeže. Háje jsou i nadále krajským střediskem mládeže, nikoliv však pod FAČR, avšak pod PFS. Díky tomu jsme obdrželi dotaci ve výši 200.000 Kč.

přepsáno ze zápisu VV PFS č. 07:

VV PFS na základě předložených návrhů od KM schválil přidělení statutu Krajského střediska klubům: Aritma, Háje, Tempo, Střešovice, Vyšehrad - těmto klubům byla schválena a přidělena dotace od Magistrátu HMP ve výši 200.000,- Kč. Dále byly vybrány další dva kluby, kterým byl přidělen také přidělen statut Krajského střediska mládeže a to Fotbalová akademie Praha a ČAFC těmto dvěma klubům byla přidělena dotace ze zdrojů FAČR ve výši 25.000,- pro klub stejnou částku poskytne i PFS.

Zápis si můžete prohlédnout ZDE

pondělí 22.7.2013 | Otmar Mansour | Přečteno: 1019