Starší přípravka A

Mladší žáci C - Řeporyje 0:3

Třetí zápas této sezony byl netradičně naplánován v týdnu, úterý na 17:30, po škole, po práci.

Předem bych poděkoval nejen všem žákům a rodičům, kteří byli narychlo povoláni a obvoláni paní Hůlkovou, ještě těsně po informační schůzi s rodiči.

Upřímně řečeno, nemám ani k tomuto zápasu co dodat, pro mne to bylo absolutní zklamání, až na pár výjimek.

Soupeřova hra fotbalová nebyla, přesto dokázali v prvním poločase, během tří minut rozhodnout celý zápas. První gól v osmé minutě, druhý –v minutě deváté, za přispění jediného úspěšného střelce našeho týmu, jinak skvělého obránce, Matěje Povolného :-), který překvapil vlastního brankáře hlavičkou do protipohybu a třetí gól minutu poté. Jinak dalším naším střelcem byl Petr Jun, který zakončil v diskutabilním ofsajdovém postavení.

Z celého zápasu, z celé hrací doby, hrál náš tým pouhopouhých sedm závěrečných minut, podle mých představ, kombinačně přehráli soupeře, jen koncovka chyběla . jinak celou dobu, jakoby nikdo na hřišti nechtěl předvádět kombinační hru.

Po předchozím zápase, kdy náš celek vyhrál jednoznačně 9 : 2 , jsem tedy očekával lepší výkon.

Přesto vyzdvihnu individuální schopnosti všech našich hráčů a hráček...., bohužel však opravdu individuální schopnosti, které jsme nedokázali, nebo spíše nechtěli vložit do kombinačních akcí…a oněch 7 závěrečných minut, kdy všichni dostali pokyn – hrát na dva , maximálně na tři doteky. Splnili a skutečně hráli....kdybych tak tento pokyn dal hned od první minuty.

Děkuji všem rodičům za podporu a hráčům za to, že přišli...

Účast : Bártek M., Hartman M., Chomát H., Jun P., Junová M., Lebeda M., Limbergová H., Povolný M., Řehoř A., Yakubovskiy L., Jedlička M., Havlíček D., Nikl T.