Mladší dorost

Mladší dorost A – Ďáblice 8 : 0 (4 : 0)

Mladší dorost A – Ďáblice   8 : 0 (4 : 0)
V neděli odpoledne jsme na domácí  UMT přivítali soupeře z Ďáblic, který přijel v dresech našich tradičních barev.

Jakožto domácí tým se převlékáme do červeného. Do prvního poločasu jsme vstoupili s odhodláním hrát naší hru a aktivně napadat. Po pár šancích se trefuje Černý, který využil zmatků po dlouhém Kloboučníkově autovém vhazování. Další změnu skóre zařídil po uvolnění na levé straně Rossmann. Soupeř byl překvapen naší aktivitou, že se  nedokázal  vymanit z našeho tlaku.  Po Rossmannově pěkné střele do břevna, doráží Jelen na 3 : 0. Střídající Rohlík mění skóre počtvrté.

Na začátku druhé půle naše tempo opadlo a soupeř měl více prostoru. Nedařilo se nám zakončovat vypracované šance (2 x z malého vápna do gólmana). Nakonec nás probral Hlubuček svým vysokým 30m odkopem, který brankáři zapadl pod břevno. Následná Hlubučkova oslava nás všechny rozesmála. Od tohoto okamžiku opět začínáme soupeře tlačit a navyšovat skóre. Brankář Dupal proměnil pokutový kop. Potom se trefil opět zatím náš nejlepší střelec Jelen. Tečku za zápasem udělal Šejnost proměněním druhého pokutového kopu a stanovil konečný výsledek 8 : 0.