Mladší žáci B

Dolní Chabry A - Mladší žáci B 6 : 6 (4 : 1)

Dolní Chabry A  - Mladší žáci B 6 : 6  (4 : 1)
V sobotu ráno jsme zavítali na druhý konec Prahy do Chaber. Čekala nás pěkná tráva, dnes ovšem vydatně mokrá po pátečním dešti. Jak se později ukázalo, mokrý terén dělal problémy oběma mančaftům.

Ze začátku jsme kombinační hrou několikrát soupeře ohrozili. (Lebeda trefí brankáře a Dutko střílí vedle). Ovšem tradičně po naší ztrátě míče se domácí utrhne a samostatným nájezdem našeho gólmana překoná poprvé. Po pár minutách opět soupeře tlačíme .Po našich nepovedených šancích se soupeři opět povede míč získat a trefují se do naší brány podruhé. Poté se po vzájemném souboji Šumi utrhne a úprkem překoná domácí svatyni na 2:1. Do konce zápasu ovšem soupeř kope dva rohy a bohužel pro nás oba končí v bráně. Jeden z nich si srážíme sami. Poločas 4:1 vypadá na pořádný debakl.

Po menší bouři v kabině, jako by se kluci probudili. Zatlačíme soupeře na jeho polovinu. Po několika šancích bylo otázkou času, kdy to tam začne padat. To se také Šumimu povede a doráží na 4 : 2. V zápětí opět po závaru byl  Šumi faulován ve vápně a po nařízené penaltě snížil na rozdíl jedné branky  4:3. Poté opět tlak a je srovnáno na 4:4. Mezi  15-20 min. otáčíme dvěma brankama na 4:6. (Šumi a Habětín). Chvílema jsme polevovali a soupeř nás také ohrožoval. Snižuje na rozdíl jedné branky. Po jedné ztrátě na polovině se domácí přibližují před naší bránu.Polostřelou už našeho golmana překonává, ale chaberský útočník na brankové čáře doráží a tím se vystavil do ofsajdu. K nevoli domácích branka nebyla uznána. Vzápětí rozhodčí otočí roh a po něm je srovnáno na konečných 6:6.

Dnešní zápas byl plný zvratů. Nám se povedlo zápas fantasticky otočit. Bohužel pro nás soupeř nakonec srovnal. První poločas jsme zaspali. Za druhý bych dal palec nahoru.