Starší přípravka A

Mladší žáci C - Zlíchov 5:8

Další zápas na domácím poli, další porážka, ačkoliv musím uznat, že tentokráte se dalo na zápas koukat. Naše řady byly značně prořídlé marodkou, k čemuž se přidala i absence dvou dalších hráčů, kteří nedorazili, ač byli nominováni. Proto jsme nastoupili k utkání pouze s jedním hráčem na střídačce.

Přidáme-li k tomu, že celých 70 minut kluci jezdili nahoru, dolů, nevyhýbali se žádným soubojům, i když je kolikráte stály nucené střídání – kdy pobyt na střídačce byl vyplněn uklidňováním a konejšením zranění, je obdivuhodné, že jsme zápas dohráli. Branky padaly na obou stranách, sice jsme úvodní branku vstřelili my, což vedlo k lehké euforii trenéra, že by se mohl konečně oholit, pak přišla studená sprcha, v rychlém sledu jsme inkasovali tři branky od nastartovaného soupeře. Do konce prvního poločasu stačil ještě korigovat svým druhým zásahem , náš znovunalezený střelec, Mike Coulibaly.

Druhý poločas byl opět ve znamení nervů drásajícího přelévání hry ze strany na stranu. Ani tlakem, který jsme si vytvořili, jsme nedokázali utkání dovést k vítěznému triumfu závěrečného hvizdu. V bráně nás držela skvělá Hanka, v zadních řadách zas exceloval Matěj, kterého doplňovali kluci, zvyklí hrát na jiných postech, přesto dokazovali, že na hřišti jsou zaslouženě. Adam, Adrian, vypomohl chvílemi i Mike. Střed pole ovládali Míša Hartman s Márou Jedličkou, na nichž byla veškerá tíha všech rozehrávek. Krajní záložníci se nám také točili, skvělý Petr Jun, a neméně skvělý Hugo brázdili kraje hřiště, kdy rozbíjeli rozehrávky soupeře, zakládali akce. Přes to všechno nám už chyběla energie na obranné fáze.

Mike přidal další dvě branky a poslední doplnil Míša Hartman, ochromený těžkým úderem soupeře, který by se dal zařadit spíše do boxu, přesto se kluci bili jako lvi, podporováni skvělou brankářkou Hankou, která nás podržela mnohem více, než by si mohla myslet.

Bohužel se však skóre zastavilo na konečném účtu 5 : 8, kde vítězem byli žáci ze Zlíchova. Přesto však všem děkuji, že nebojovali jen se soupeřem, ale i se svou únavou a odevzdali na hřišti úplně všechno.

Děkuji všem rodičům za podporu a hráčům za to, že přišli...

Účast : Limbergová H., Povolný M., Blinka A., Chomát H., Hartman M., Jedlička M., Jun P., Řehoř A., Coulibaly M.