Starší přípravka A

Čechie Smíchov - Mladší žáci C

V neděli jsme odehráli pátý soutěžní zápas v sezóně. Zavítali jsme na hřiště Čechie Smíchov.

Páté utkání, jež jsme odehráli venku bylo hned od počátku ovlivňováno několika faktory, jež stojí za to zmínit. První – naše poslední dobou standardní situace – jeli jsme hrát s pouhopouhým jedním náhradníkem. Marodka a mimořádné odjezdy mimo Prahu, ač jsem nominaci udělal již ve čtvrtek. S tím se musíme smířit – rodina je na prvním místě, proti tomu ani půl slova. Druhý zajímavější faktor, na utkání nám nedorazil delegovaný rozhodčí, proto jsme se domluvili na pískání jedním z místních fotbalistů... no, ne každý učený spadl z nebe.

Shrnutí zápasu – opětovně jsme zopakovali utkání, kdy jsme skutečný fotbal, dle mých požadavků, hráli až posledních 10 minut, kdy jsme i skórovali. Jinak nám opětovně nevycházela spolupráce mezi jednotlivými složkami týmu. Opětovně jsme si nechali vnutit jakýsi herní styl – nakopávání, kdy jsme jen čekali až nám soupeř míč zpracuje a snad i odevzdá, bohužel se tak čtrnáctkrát nestalo, byli jsme nedůrazní, nenapadali jsme, při ztrátě míče jsme nechali protihráče dovést akce až do konce. Naprostá ztráta koncepce, soustředění a našeho herního stylu, který trénujeme celou dobu. Jen doufám, že jsme se VŠICHNI poučili a nebudeme tyto věci opakovat.

Konečné skóre tohoto duelu bylo 12:4. Tentokráte si dovolím vyhlásit hráče zápasu, u kterého jsem dokázal ocenit snahu a zarputilost, i když jsme vysoko prohrávali, i když v minulém utkání jsem jej musel burcovat k tomu aby situaci nevzdával... dnes mi ukázal, že slova trenéra se i plní, a někteří z hráčů jim dokáží dostát.

Pro mne je nejlepším hráčem tohoto duelu dnešní oslavenec Míša Hartman, a jsem rád, že své snažení korunoval i vstřelenou brankou.

Děkuji všem rodičům za podporu a hráčům za to, že „odehráli“ téměř bez střídaní celých 80 minut .

Účast : Havlíček D., Junová M., Blinka A., Chomát H., Hartman M., Bártek M., Jun P., Chudary A., Coulibaly M.