Mladší žáci B

Ml.žáci. B - Dolní Počernice 6:1 (2:0)

Ml.žáci. B  -  Dolní Počernice   6:1  (2:0)
V sobotu po poledni nás ve čtvrtém kole navštívil soupeř z Dolních Počernic. Před začátkem zápasu byl před námi o dva body. Tudíž jsme čekali těžší zápas.

Hned v prvních minutách se Vojta v bráně nenudil a bravurně vychytal dvě tutovky. Hra se poté přelévá nahoru a dolů. Okolo 10.min kopeme roh. Míč jde před bránu a v tomto závaru se nejlépe zorientoval Hůlka a upravuje poprvé na 1:0. V 19.min. chytí Vojta opět tutovku a z okamžitého protiútoku Šumi zvyšuje na 2:0. Soupeř se ale nepoložil a začal nás tlačit. Ve 23.min razítko na horní tyči . 25.min - Vojta vyráží přímák na roh. Za další dvě minuty dnes výborně chytající Vojta vyráží další tutovku. Do půle se výsledek nemění.

Po půli se ve třetí min. opět mění skóre. Po našem útoku dává Šumi na Dutka, ten zpátky na Šumiho, jenž překoná golmana na 3:0. Soupeře tlačíme čím dál více. Tentokrát posílá Šumi na Dutka a ten dává na 4:0. Vzápětí se hostům povede protiútok, kterým soupeř snižuje na 4:1. Vypadalo to sice, že gól padl z ofsajdu, ale rozhodčí ho uznal. Tento gól byl ze strany Počernic jediný. Za nás se ještě trefil Šumi 5:1 a následně Dutko na konečných 6:1.

Dnešní utkání se klukům povedlo. I přes tento výsledek byl soupeř rovnocenným protivníkem. Nás podržel suprově chytající Vojta, který zhatil několik gólovek. Rodičům díky za účast a klukům za výkon palec nahoru.