Mladší dorost

Junior - Mladší dorost A 1:4 (1:3)

Na umělou trávu Junioru jsme dorazili v neděli odpoledne připraveni odehrát páté mistrovské utkání tohoto ročníku. Předzápasová nálada v kabině byla dobrá a parta z Hájů se těšila na zápas.

Hned po rozehrávce prvního poločasu se k míči dostal Černý. Přihrávkou mezi domácí beky vysunuje Rašpličku na pravé straně, který centruje do vápna domácích. Zakončující Šejnost branku ještě netrefuje. V 6 minutě zahrává Novák přímý kop. Balón se odráží k Tesařovi, který slabě placírkou zakončuje mimo branku. V následující minutě se opakuje situace ze začátku zápasu. Po ose Černý, Rašplička, Šejnost, tentokrát s gólovou hlavičkou. 10 minuta a Kloboučnikova dlouhého autového vhazování Černý zvyšuje na 2 : 0. 16 min. a další centr do vápna, z kterého Šejnost trefuje jen tyč. Ve 20 min. po naší chybě ve středu hřiště a špatném odehrání balónu musí Novák zastavovat domácího útočníka za cenu faulu. Následuje žlutá karta a pokutový kop. Domácí kapitán spřehledem  proměnil a snížil na 1 : 2. 34 min. kombinace Tesař - Novák - Šejnost, který svojí druhou brankou v zápase opět zvyšuje na rozdíl dvou branek. Na konci poločasu se Junior dostává ještě ke standartní situaci z levé strany. Trefuje jen břevno. Tímto končí první poločas.

Druhý poločas toho moc nepřinesl. Pár rohů na obou stranách. Tři naše standardky končí vedle branky. Domácí  se dostali za naší obranu jen dvakrát. V těchto situacích včasným vyběhnutím pomohl náš brankář. Ke konci se prosazuje Kloboučník, střelou křížem zakončuje účet tohoto zápasu na 4 : 1 pro Háje.