Starší žáci A

Řeporyje - Mladší dorost B 0:2

Nedělní dopoledne 22. září přineslo první vítězství v nové sezóně mladšího dorostu B. Obětí se stali fotbalisté domácích Řeporyj, toho času poslední celek tabulky.

Od úvodu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a snažili se kombinovat. Čermák zaměstnával obranu domácích svým pohybem a postaral se o první příležitost v zápase. Po vysunutí Schejbalem se dostával do šance, kterou ovšem brankář domácích dobrým vyběhnutím zmařil. Naši hru v prvním poločase řídili střední záložníci Schejbal s Boučkem. Do další šance vyslali po pravé straně Danče, ani ta však neskončila gólem. Po jednom zaváhání tak zahrozil také soupeř. Domácí útočník postupoval sám na našeho brankáře, Červený se však překonat nenechal. Do konce poločasu jsme ještě několikrát zahrozili střelami ze šestnáctky, ale ani ty se neujaly. Poločas tak skončil bez branek.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním zlomit utkání v náš prospěch, což se nám nakonec povedlo. Po sérii rohů jsme domácí přitlačili k jejich brance a jeden ze závarů v pokutovém území vyústil v penaltový zákrok. Penalty se ujal Čermák a spolehlivě ji proměnil - 0:1. Po tomto gólu jsme na chvíli přestali kombinovat a soupeř se snažil převzít iniciativu. Po našich nevydařených individuálních akcích se snadno dostával k míčům a hrozil především dlouhými nákopy. Se všemi jsme si ovšem poradili a po jednom z našich protiútoků zvýšil Kára na 0:2. Do konce utkání jsme se dostali ještě minimálně do dvou stoprocentních šancí. Lembak ani Prokop však sami před brankářem neuspěli a na výsledku utkání se tak už nic nezměnilo.