Starší žáci A

Mladší dorost B - SK Újezd P4 3:3

V neděli 29. 9. odpoledne jsme na domácí umělé trávě přivítali Újezd Praha 4. Po předchozí výhře jsme chtěli doma potvrdit body získané venku.

Hned od začátku utkání jsme chtěli hrát aktivně a soupeře napadat při rozehrávce. To se nám dařilo a už v 6. minutě se parádně trefil z přímého kopu Schejbal - 1:0. Po výborném vstupu do utkání jsme i nadále dobře kombinovali a dostávali se do nebezpečných situací zejména po stranách. Ve 13. minutě se mezi dvěma obránci prosadil Čermák, ovšem z dobré pozice netrefil branku. V druhé části prvního poločasu se však obraz hry otočil v náš neprospěch. Po nedůsledném bránění a našich chybách hlavně ve středu pole hosté v rozmezí 24. a 28. minuty dvakrát skórovali. Další příležitosti navíc dokázal Dupal zlikvidovat. Naše nedůslednost se naplno projevila ve 40. minutě, kdy se soupeř trefil potřetí. Do šaten jsme tak odcházeli za stavu 1:3.

Po změně stran náš tým vlétl na soupeře a hned ve 42. minutě snížil Bouček po samostatné akci na 2:3. O 2 minuty později jsme se radovali znovu, když Turek po standardní situaci vyrovnal na 3:3. I přes některé příležitosti na obou stranách se již do konce utkání na výsledku nic nezměnilo. Po dobrém vstupu do utkání jsme nepochopitelně dovolili soupeři zápas otočit. Pokud se vyvarujeme podobným výpadkům, věřím, že budeme v takových utkáních vítězit.