Mladší žáci B

Aritma - Mladší žáci B 1:2 (0:0)

V sobotu brzo ráno jsme jeli napříč Prahou navštívit lídra tabulky Aritmu. Domácí proplouvají soutěží bez ztráty bodů, proto jsme je chtěli potrápit.

Aritma na nás od úvodního hvizdu vlítla a zatlačila na naší polovinu. Ve druhé minutě kopou 2x roh. Poté nastřelí tyč. Pomalu se osmělujeme a z protiútoku trefíme tyč my. Začíná se hrát na obě strany. Vojta v bráně zmaří pár ohrožení naší brány. Opět razítko na naší tyči. Okolo 20.min. se Šumimu podaří dvakrát po sobě střelou prověřit domácího golmana. Ve 30.min. kopeme přímák. Střelu před vápno domácí brankář vyrazí. Před koncem kope každá strana po jednom rohu. Gól nepadnul a poločas končí nerozhodně.

Druhá půle se opět převaluje na obě strany. V 9.min. dává Šumi přímák vedle. V 15.min. je před naší bránou závar a Vojta vyráží tutovku. Přibližně ve dvacáté minutě hrajeme více na polovině soupeře. Výsledek se poprvé mění ve 22.min.Vojta Semecký dá zleva ke středu na Šumiho.Ten příhrou za obranu najde Dutka, který úprkem s obránci v zádech překoná domácí svatyni 0:1. Zápas začínal nabírat na obrátkách. Šumi střelou dává vedle. Ve 27.min. je písknutý faul naší obrany ve vápně. Penaltou je srovnáno na 1:1. Dvě minuty před koncem je ve vápně sražen Šumi a tentokrát kopeme penaltu my. Po obvyklém heslu " faulovaný hráč nekope penaltu" se exekuce ujme se slovy "se na ni necítím" Dutko. Naštěstí ji proměnil a upravil na konečných 1:2.

Zápas plný nervů. Z Aritmy se moc body neodvážejí. My vezeme všechny tři. Za dnešní zápas palec nahoru.Dnes jste hráli srdcem. Vojta v bráně nás podržel a zneškodnil plno tutovek. Což ohodnotil i soupeř: http://www.aritma01.estranky.cz/clanky/utkani/6.kolo-aritma---haje-1-2--0-0-.html .
Teď nás čeká v neděli opět silný soupeř - Bráník. Tak držím palce.