MINI 8 D - 26. kolo : FC HÁJE D 2:3 SK HOSTIVAŘ (0:2)

MINI 8 D - 26. kolo : FC HÁJE D 2:3 SK HOSTIVAŘ  (0:2)
V pátek 16.6.2006 jsme odjeli k poslednímu mistovskému utkání na hřiště druhého týmu v tabulce SK HOSTIVAŘ.

Utkání oba týmy zahájily ve vysokém tempu, které klukům vydrželo po celý zápas i přes obrovské horko.

V průběhu prvního poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou. Soupeři se podařilo v 10. minutě vstřelit první branku. V zápětí se do slibné gólové pozice dostal David Novák, ale nezamířil přesně a brankář jeho střelu zlikvidoval. Po několika minutách se po levé straně uvolnil tentýž hráč a průnikem přes dva soupeřovi obránce naservíroval míč před branku na malé vápno na Dominika Remeše, který nepochopitelně míč nevstřelil do branky, ale po vzoru Ronaldhina chtěl vyzkoušet pár fint a o míč následně přišel. A jak se říká nedáš, dostaneš, hráči hostivaře přidali do konce prvního poločasu druhou branku.

Do druhé půle vstoupili kluci opět ve vysokém tempu a v 30. minutě utkání snížili stav na 1:2. Při dalším útoku, zhruba ve 33. minutě, vyrovnali na 2:2. V té chvíli kluci otevřeli obranu, protože cítili, že mohou ztrhnout vítězství na svou stranu a všechny síly vrhli do útoku, což se nám stalo osudným. Hráči Hostivaře získali míč ve středu hřiště a průnikem do otevřené obrany vstřelili třetí branku a tímto výsledkem utkání také skončilo. Klukům se již, vzhledem k času, vyrovnat nepodařilo. Chlapcům však musíme poděkovat za jejich výkon proti tak silnému soupeři a co je důležité, jejich hra je příslibem k tomu, že v příští sezóně v přeboru, se máme opravdu na co těšit.