Mladší žáci A

Mladší žáci A,Přebor,3.kolo:FC HÁJE-FK Dukla Praha 4:0(1:0)

V našem třetím soutěžím utkání jsme na domácím hřišti přivítali Duklu Praha. Do tohoto klubu přestoupil náš bývalý hráč Daniel Březina, který u nás byl na ročním hostování.

První poločas se nám vydařil hned v úvodu se po pěkné nahrávce náš hráč nádherně trefil z těžkého úhlu. Vypracovali jsme si i další šance,ale ty jsme nevyužili. Stav 1:0 vydržel celý první poločas. V druhém poločase už jsme byli o něco aktivnější. Přidali jsme 3 góly. Góly padly po dobré akci,z trestného kopu a z penalty. Za třetí vítězství všem děkuji a věřím,že příště v Horních Měcholupech opět zvítězíme,ikdyž tým bude oslaben o hráče,kteří odjeli na školu v přírodě!

Sestava:Bejdl-Vacík(Voldřich),Ryzec,Navrátil,Faměra(Hančl)-Novák(Paszyc),Šplíchal J.,Šplíchal M.,Jiskra-Solař(Grafnetr),Lojda

Góly:1:0 Solař,2:0 Novák,3:0 Šplíchal M.,4:0 Šplíchal M.

neděle 18.9.2005 | Klub | Přečteno: 2258