Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 1. kolo : FC HÁJE - SK Motorlet 1:2 (0:1)

V sobotu 2.9.2006 jsme nastoupili ke svému prvnímu mistrovskému utkání v přeboru proti hráčům SK Motorlet.

Zápas začal ve výborném tempu a kluci v prvních deseti minutách nepustili soupeře do jediné šance a hra se odehrávala na jeho polovině. Zhruba v 15. minutě prvního poločasu však z ojedinělé akce vstřelil náš protivník úvodní branku utkání a dostal se do vedení 0:1. Od té chvíle se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Musím říci, že kluky tento gól zmrazil a byli vývojem utkání značně zaskočeni.

Ve druhém poločase začali lépe hostující hráči a díky tlaku, který si vytvořili, vstřelili do naší sítě druhou branku. Naši kluci se ale vzchopili a začali hrát svoji hru, vytvořili si několik slibných brankových příležitostí. Hráči SK Motorletu však hráli velmi dobře a šance byli i na jejich straně. Deset minut před koncem zápasu se po pěkné akci prosadil David Novák a vstřelil kontaktní gól na 1:2. Naši kluci se pokoušeli skóre srovnat, ale bohužel vyrovnávací gól se jim vstřelit nepodařilo. Musím říci, že kluci podali dobrý výkon a remizovat si zasloužili.

Tak snad již v příštím zápase s týmem Horních Měcholup se jim povede lépe a přivezou si ze soupeřova hřiště první mistrovské body v nové sezóně.

Proto všechny naše fotbalové příznivce srdečně zveme na utkání, které se hraje v sobotu 9.9.2006 od 9:00 hodin v Horních Měcholupech (Galileova ul.).