Starší přípravka A

Starší přípravka 2004 na turnaji Motorletu

V posledním halovém turnaji jsme zavítali do Radotína, kde se hrálo na velkém hřišti na brány 2x5 m, před turnajem obešel v noci, všechny střelce asi čaroděj, protože mimo týmu Motorletu, který dal více než 20 branek a poté našeho týmu, ten dal o deset méně, se nikdo nedostal nad deset branek za 75 minut hry, tolik odehrál každý tým. Hrálo se ve dvou skupinách, první dva ze skupiny postupovali do semifinále a třetí a čtvrtý o celkové umístění. Náš tým obsadil páté místo.

Turnaj Motorlet

Sestava: Dany – Marco, Tom, Dave & Dave – Vítek, Vojta, Fany, Jirka

5. místo

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů

-      1FK. Příbram, Motorlet Praha, Radotín, Stodůlky, Aritma Praha, Dolní Měcholupy, Union Vršovice a Háje

Na turnaji jsme začali s týmem Dolních Měcholup, hra dopředu měla spád, ale směrem dozadu jsme inkasovali laciné branky, poté co se naši hráči nevraceli za míč, to samé platí i o zakončení, které na počet šancí bylo špatné, ale i tak nám tento výkon stačil na vítězství. V druhém zápase jsme narazili na Radotín, kde jsme opět hráli směrem dopředu dobře až na to zakončení, dozadu kluci zapomínali a Dany v bráně musel častokrát řešit situace, kdy na něj chodili hráči sami, remízový zápas mohl minutu před koncem, po krásném brejku od vlastní branky rozhodnout Dave T., ale jak sám říkal, nohy udělali něco jiného, než chtěla hlava, to byla škoda, protože po technické stránce jsme soupeře přehráli, chyběl nám jen důraz v soubojích, a rychlejší návrat za míč po ztrátě. V posledním zápase ve skupině se nám nepovedlo vůbec nic, kluci nebyli připravení na důrazné hráče Motorletu, a dvakrát si nepohlídali při autu vyjíždějícího hráče, který dával branky do nepřipravené obrany, poté se kluci chtěli vrátit do zápasu, ale při útočné akci ztratili balon a inkasovali po brejku soupeře, poté přihrál Dany útočníkovi na nohu a bylo po zápase.

Nakonec na nás čekal jen boj o konečné umístění, kde se kluci s tím porvali na výbornou a přejeli Příbram, kterou nepouštěli až na pár okamžiků za půlku, ale z těch šancí by mělo padnout minimálně 10 branek a ne pouze tři, brankové konstrukce, trefování brankáře, nebo dobíhajícího hráče, několikrát netrefená odkrytá branka, to je minimum, co mi uvízlo v paměti. Poté již na nás čekali Vršovice, které vzdorovali, díky dobrému brankáři a naší nemohoucnosti celých deset minut, už jsem nevěřil, že to kluci protlačí až za čáru, poté jsme vystřídali a Voty si vzal střelky a za minutu nasázel tři branky a bylo hotovo.