Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 2. kolo : SK HORNÍ MĚCHOLUPY - FC HÁJE 2:3 (1:3)

Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 2. kolo : SK HORNÍ MĚCHOLUPY - FC HÁJE  2:3 (1:3)
Ke druhému mistrovskému utkání jsme zavítali v sobotu 7.9.2006 na hřiště našeho soupeře SK Horní Měcholupy.

Po prvním zápase a porážce na domácím hřišti s Motorletem jsme ztráceli v tabulce pravdy 3 body a proto jsme doufali, že se klukům zápas vydaří a odvezeme si z Měcholup tři bodíky.

Zápas sudí zahájil v 9:00 hodin. Naši chlapci se pomalu probouzeli a díky tomu také v 6. minutě utkání inkasovali od soupeře první branku. V té chvíli jim pravděpodobně došlo, že zápas mohou vyhrát pouze s maximálním nasazením a i díky trenérům začali hrát svou hru. Ve 12. minutě utkání, po pěkné akci, vstřelil vyrovnávací branku David Novák a v rozpětí pěti minut přidal tentýž hráč druhý gól a stav zápasu se otočil v náš prospěch. Do šaten jsme šli po prvním poločase s vedením 1:2.

Ve druhém poločase jsme si hned v úvodu vytvořili další brankovou příležitost ze které se podařilo vstřelit gól Tomáši Střízkovi a zvýšit tak vedení na 1:3. Zbytek zápasu se odehrával především ve středu hřiště. Těsně před koncem utkání se soupeři podařilo vstřelit kontaktní gól na 2:3, ale kluci zbývající minuty odehráli v pohodě a zaslouženě si připsali první tři mistrovské bodíky.

Další zápas naši chlapci sehrají v sobotu 16.9.2006 od 11:30 hodin na domácím hřišti proti hráčům z AC SPARTA a na který naše fanoušky srdečně zveme!