St. Dorost – Újezd nad Lesy 2:2 (2:1)

St. Dorost – Újezd nad Lesy  2:2 (2:1)
První jarní zápas jsme v boji o záchranu v soutěži remízou na vlastním hřišti spíše ztratili…

Branky domácích: Turek, Bobko

Orlich (6)

Nezbeda (6)

Šejnost (6)                              Štěch (5)                                   Bobko (6)

Falc (7)                    Jelen (5)          Grebeň  Kap.  (7)            Říha (5)

Greshnyakov  (6)        Turek (6)

Náhradníci:     Nový (5)

Novák

Jelen Filip

První poločas probíhal (25-30 min. ) tak, jak se asi od dvou nejhorších týmů soutěže dalo čekat. To znamená: nepřesné přihrávky, balón věčně ve vzduchu a míč každou chvilku zakopnutý někde v autu. Zkrátka hra z obou stran totálně nekoukatelná..

Po zhruba půl hodině jsme párkrát zahrozili a začal se trochu hrát i fotbal. Po jednom takovém vysunutí kolmou přihrávkou jsme se ujali vedeni. Greshnyakov stihnul zdánlivě ztracený míč a z rohu velkého vápna centrem přehodil brankáře a na zadní tyči našel zcela volného Turka, který se nemýlil… 1:0

Druhou branku jsme po pár minutách dali opět díky sledování balónu a dohrávání akce až do konce. Míč, který soupeř pouštěl svému brankáři Láďa Bobko z kraje zálohy dosprintoval a před brankářem vypíchl do strany a poté už pohodlně dal do prázdné brány… 2:0

Soupeř ale bohužel v poslední minutě poločasu snížil na 2:1 po našem hloupém a nepovedeném pokusu a odsud..

Druhý poločas jsme na soupeře vyrukovali s mnohem větším nasazením a úsilím zápas ovládnout a rozhodnout v náš prospěch. Začali jsme být skutečně lepším týmem, který si vytvářel mnoho přímo gólových příležitostí. Bohužel jsme je nedokázali proměnit, a to se nám stalo osudným. Soupeř sem tam zahrozil rychlým protiútokem a jeden takový dotlačil až do naší branky 2.2.

Těší mě, že doplňování o ml.dorostence funguje a že jsme si dokázali vytvořit dostatek příležitostí. Jen jich musíme proměnit více.