Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 4. kolo : BOHEMIANS 1905 - FC HÁJE 6:1 (3:1)

V neděli 24.9.2006 jsme odjeli sehrát další mistrovské utkání na hřiště našeho soupeře Bohemians 1905.

Utkání se již od začátku našim chlapcům nevydařilo. V 5. minutě utkání zahrál náš protivník rohový kop a po nacvičenému signálu vstřelil úvodní branku zápasu. Po pár minutách přidali do naší sítě další gól. Ve 14. minutě, po pěkné akci z pravé strany, se míč dostal k Dominiku Remešovi a ten z velkého vápna, pěknou střelou pod břevno, snížil na 1:2. Bohužel k naší smůle, těsně před koncem poločasu, nastřelil náš soupeř ruku Jana Knotka a z následného pokutového kopu hráči bohemky, zvýšili vedení na 3:1.

Do druhého polačasu jsme tedy šli z dvoubrankovým mankem, ale s chutí se o výsledek ještě porvat. Bohužel se však našim klukům nedařilo. Soupeř byl opravdu velmi kvalitní, ale i přesto jsme si pár šancí vstřelit branku vypracovali. Po pravé straně se pěkně uvolnil David Novák, ale jeho střelu brankář kryl. Možná kdyby David zvolil nahrávku na volného Dominika Remeše, mohli jsme snížit na 2:3. Jak se ale říká "nedáš, dostaneš" toto přísloví se naplnilo. Naši protihráči nám vzápětí vstřelili čtvrtou branku a zvýšili tak své vedení na 4:1. Od této chvíle se dá říci, že bylo o vítězi tohoto duelu rozhodnuto. I náš brankář neměl zrovna svůj den a i z tohoto důvodu se soupeři podařilo přidat do konce zápasu další dvě branky. Utkání nakonec skončilo výsledkem 6:1, i když průběh hry nebyl tak jednoznačný, jak výsledek ukazuje. Naši hráči se snažili, ale myslím si a to potvrzuje i hra z minulého týdne proti Spartě, že kluci proti soupeřům zvučného jména nehrají v takové pohodě a klidu na jaký jsme u nich zvyklý. Doufáme, že se z těchto dvou posledních porážek rychle otřepou a potvrdí své kvality již v pondělí 25.9.2006, kdy v předehrávaném zápase přivítají na domácím hřišti hráče ABC Braník. Zápas začíná v 15:30 hodin na hřišti Schulhoffova a na který všechny srdečně zveme.