Mladší žáci B

Ml.žáci B – Dolní Chabry 8:0 (1:0)

Ml.žáci B – Dolní Chabry  8:0  (1:0)
Včera jsme na naši umělé trávě přivítali soupeře z Dolních Chaber, se kterými jsme asi před týdnem odehráli přípravné utkání a snadno si s nimi poradili. Ale každý zápas je jiný a klukům jsem v kabině před zápasem opakoval, že to bude nesmírně těžký zápas a moje prognózy se potvrdily.

V úvodu zápasu jsme chtěli na soupeře zatlačit v jejich obranné zóně a pressovat, ale soupeř výborně bránil a do ničeho nás nepustil. Hra byla vyrovnaná, ale po krásné individuální akci Dana, který přihrál Yuzvakovi a ten už jen zasunul do prázdné branky jsme šli do vedení 1:0. Měli jsme ješte pár střeleckých pokusů, ale za zmínku stojí jen střela Yuzvaka do tyče. Soupeř přebral iniciativu na konci 1. poločasu a úplně nás zatlačil, vytvořil si mnoho čistých vyložených šancí, ale výborne chytající brankář Kincl svými fantastickými zákroky nás v bráne podržel a i díky němu bylo skóre po poločase 1:0.

Druhý poločas začal rychlým gólem Lebedy, který nám velmi pomohl a trochu nás uklidnil, ale stále soupeř hrozil rychlými protiútoky, ale naše kompaktní obrana spolu s brankářem to vyřešila.

Našťěstí se ve 43 min. prosadil Dan a křižnou střelou k tyči upravil skóre na 3:0, a od tohoto momentu jsme byli jednoznačně dominantním týmem a naše fyzická připravenost se ukázala a v poslední 10 minutovce jsme přidali 5 gólů, a to konkrétně Yuzvak, Lebeda, Dan, Yuzvak, Hartman a zápas skončil výsledkem 8:0.

Opakuji, byl to velmi těžký zápas s kvalitním soupeřem a já bych vyzdvihl výborný poctivý kolektivní výkon celého týmu od brankáře až po posledního hráče. Chlapci mě potěšili po nevydařeném výkonu z minulého kola a musí na sobě dále pracovat a zlepšovat se.

Sestava: Kincl – Lisý, Gill, Hůlka, Coulibaly, Lebeda(2),Dan(2), Yuzvak(3) – Habětín, Charvát, Jun, Hartman(1).