Mladší přípravka A

Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 6. kolo : ČAFC - FC HÁJE 4:0 (2:0)

Ml. přípravka A, r. 98 (Pražský přebor) 6. kolo : ČAFC - FC HÁJE 4:0 (2:0)
K šestému mistrovskému zápasu v podzimní části pražského přeboru jsme zavítali na hřiště pražské Čafky.

Již jejich výsledky napovídaly tom, že pravděpodobně mužstvo posílilo, protože ještě v minulé sezóně jsme s tímto soupeřem neměli jakékoliv problémy a většinou jsme vítězili. Snad pouze jednou jsme s nimi remizovali na jejich hřišti v loňské sezóně, kdy jsme zápas odehráli na škváře plné louží. Ale zpět k zápasu.

Naši kluci si v začátku utkání vytvořili několik slibných šancí, ale bohužel ani jedna z nich neskončila v soupeřově síti. Postupně se hra vyrovnala a začali hrozit i domácí. Zhruba v 10.minutě utkání zahrávali domácí rohový kop a hlavičkou dali úvodní gól utkání. Naši chlapci se snažili vyrovnat, ale bohužel k naší smůle, nechali obránci za sebou domácího hráče a ten po úniku téměř z poloviny hřiště zvýšil na 2:0. Tímto výsledkem také první poločas skončil.

Ve druhém poločase jsme se snažili stávající stav otočit, ale přestože kluci bojovali a opravdu se snažili, bylo znát, že jim docházejí síly a soupeř, musím říci, hrál opravdu velmi dobře a po dalším rohovém kopu, vstřelil třetí branku do naší sítě. Kluci si v průběh druhého poločasu již žádnou brankovou příležitost nevytvořili, naopak soupeř přidal další gól a pečetil tak své vítězství na 4:0 a tímto výsledkem také utkání skončilo. Nutno dodat, že ČAFKA nás opravdu překvapila svou velmi dobrou hrou a vyhrála zaslouženě.

V každém případě musíme klukům poděkovat za jejich hru, protože se snažili a bojovali. Snad v příštím zápase si body už připíšem.

V 7. kole přivítáme na domácím hřišti v sobotu 14.10.2006 od 11:30 hodin hráče Admiry Praha.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť ! ! !

Novák J.


pondělí 9.10.2006 | Klub | Přečteno: 2958

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

21.7.2024, 18:00, Kosoř T.
SC Radotín – FC Háje
Muži A