Starší přípravka A

Mladší žáci C - Čechie Smíchov 2:5

Domácí utkání proti Čechii Smíchov, která nás při posledním měření sil přestřílela vysoko 12 : 4, nabídlo tentokráte zcela jiný projev našich žáků.

Ve čtvrté minutě jsme otevřeli účet nádhernou akcí našeho skvělého útočníka Rossiho, bohužel však vzápětí, ve 12té minutě jsme obdrželi vyrovnávací branku, kdy jsme byli skutečně nedůrazní při bránění rohového kopu soupeře.

Po této brance byl náš výkon opravdu pod úrovní, opět jsme nehráli naši hru a nechali jsme si vnutit systém hry našeho soupeře, který byl důrazný, byl rychlý a přesný. Nádherná ukázka vzájemné spolupráce a konsolidovanosti herního celku, takže jsme pod tímto tlakem obdrželi další dvě branky.

Za stavu 1 : 3 se naši hráči opět na chvíli probrali a začali hrát……což vyvrcholilo tlakem, a kombinací, která nelze bránit. Účinné odebrání míče, rychlé nahrávky a pokrytí míče s přímým tahem vpřed, kdy nahrávajícím hráčem byla naše nová posila Alex a zakončujícím, opětovně malý štírek Rossi, znamenal možný návrat do hry, stav 2:3.

Bohužel se nám pak zranil jeden z obránců, do toho vnitřní neshody našich útočících hráčů, kdy doplnění jediného hráče naší střídačky, znamenalo při zranění našeho Fíly, přeorganizování rozestavení….což vedlo k dalším dvěma obdrženým brankám….stav 2 : 5.

Podle mého názoru, kluci a Hanka předvedli dobrý výkon, nikoliv skvělý či vynikající, jen dobrý výkon. Protože kdybychom hráli skvěle, soupeře bychom porazili, takto nám zbyly jen sklopené hlavy nad svými chybami a nekompaktností.

Váš trenér

Účast : Limbergová Hanka, Marhefka Filip, Ibl Alex, Řehoř Adam, Pražák Petr, Rossmann Martin( 4´, 50´), Yakubovskiy Leo, Mládek Filip, Ušela Kryštof.