Předpřípravka A

V den státního svátku byl na pořadu fotbal……

V den státního svátku byl na pořadu fotbal……
Ve čtvrtek 8.5. 2014, kdy slavila ČR osvobození, se hráči ročníku 2007 zúčastnili hned dvou turnajů mimo hlavní město Prahu.

Jedna parta kluků pod vedením trenéra M. Horníka se vydala změřit svoje síly do malebné vesničky Kochánky. Turnaje se ve skupině A zúčastnila tato mužstva: Háje SOS, Pardubice, Ústí nad Labem, Neratovice, Viktorka Žižkov, Děčín, Příbram.

Druhá parta kluků pod vedením trenérů P. Součka a M. Navary se zúčastnila turnaje v nedaleké vesničce Všejany, kde se ve skupině utkala s těmito mužstvy: Kutná Hora, Všejany, Bakov nad Jizerou, Uhlířské Janovice, TJ Řepín.

Počasí bylo nestálé, přestože nás na obou místech přivítalo krásné sluníčko, déšť na sebe nenechal dlouho čekat a při jednom ze zápasů klukům pořádně promáčel dres. Bojovnost kluků , ale byla vidět  i během deště či sluníčka.

V Kochánkách nám utekla medaile o skóre, tzn. Že jsme skočili na 4.místě.

Ve Všejanech na nás čekalo 9.místo z 12 účastníků, ale jak zhodnotil trenér, po fotbalové stránce nám patřila medaile, hraje se ovšem na góly.

Hra našich fotbalistů na turnajích byla velmi vydařená, nechyběla bojovnost a také již začali kluci zapojovat fotbalové dovednosti, které získali na tréninku – kličky, stahovačky a přihrávky.

Níže najdete video, které nám poslal organizátor a také několik fotografií od rodičů.

Poděkování patří všem účastníkům – fotbalistům, rodičům i trenérům.

 

Fotogalerie


 

úterý 13.5.2014 | Renata Klíčová | Přečteno: 5879

Další články