Starší přípravka A

Mladší žáci C - Nebušice 5:2

V sobotu ráno naši mladší žáci C odehráli domácí zápas na umělce proti Nebušicím.

Vážení,

K tomuto utkání jsme nastoupili v sedmi lidech, šest v poli a brankářka, soupeř měl několik náhradníků pro oživení hry. Bohužel my jsme tento luxus neměli, hráči jeli na 100 % celé utkání v rozestavení 3 – 3, kdy jsme za této situace jen měnili obsazení postů, aby si hráči odpočinuli.

Kupodivu menší počet hráčů zdokonalil naše herní schopnosti, až na několik momentů, kdy jsme chtěli dávat více gólů a začali jsme hrát sami na sebe, což vedlo k častým ztrátám míče a následné obranné situace.... Naštěstí jsme byli potrestáni jen dvakrát, jedna penalta po nešetrném zákroku našeho útočníka a jednou nedůraz v obraně, kdy bylo až příliš mnoho zmatečných zákroků v obranné linii .

V 58é minutě jsme vsítili poslední gól, který nebyl uznán pro diskutabilní postavení mimo hru, soubojem získaný míč v půli pole, rychlé a přímé zatažení do lajny Rossim a jeho následný křižný centr před bránu, kde zakončil sbíhající Alex. Byla to nádherná akce, důrazná, rychlá, přesná a zakončená, bohužel však neuznaná.

Toto utkání bylo velkým přínosem do dalších utkání i všeobecné přípravy mých svěřenců.

Váš trenér

Účast : Rossmann Martin(1´), Pražák Petr(17´, 36´, 53´, 56´), Limbergová Hanka, Havlíček David, Marhefka Filip, Ibl Alex, Chomát Hugo.