Starší přípravka A

Meteor Praha - Starší přípravka 2004

Meteor Praha - Starší přípravka 2004
V dnešním zápase na Meteoru jsme odehráli na každém hřišti jinou partii, hřiště A dokáže konkurovat soupeřům, u hřiště B je to mnohem horší. 

Dnes začnu s hrou B – týmu, kolikrát se říká, kdo se vrací, nevěří vlastnímu brankáři, tak mi připadá kolikrát hra našich hráčů, půlku všech branek, které inkasujeme, jsme si dali sami. Rozehrávka od vlastní brány, to je něco nepopsatelného, můžeme to trénovat na tréninku, na přátelském utkání, jenže mi připadá, že někteří hráči i kdyby se to trénovalo denně od ráno do večera, že to bude bez úspěchu. Když jsme u toho, to by museli všichni chodit i na tréninky, a ne když prší, tak nemůžou, potom je zase teplo, nebo máme bebíčko, to se potom, dá špatně připravit k utkání a něco naučit, je vidět, kdo pravidelně chodí a maká naplno a poté jsou ti, co chodí sbírat kytičky, tak vypadá i hra, nejde o to, že se něco nepovede, ale o celkový přístup, jestli něco pokazím, tak to chci napravit místo komentářů a rozhazování rukou.

Hřiště A – zde jsem si spravil chuť a tím děkuji klukům i Barče za snahu, hru, kombinaci i branky.  Do třetí části jsme vlétli a soupeře jsme přehrávali, dostávali se do spousty zakončení, jen to občas chce vyřešit s chladnou hlavou. Na místě stopera si to dnes vyzkoušel Týčko, hrál výborně, ale to platí o všech, opět bych poděkoval klukům z 05 – Alexis a Sajmon, oba se krásně doplňují s kluky od nás, nebojí se jít do kombinace, ale i rychle za míč, dostávali dostatek prostoru ke hře.  Je i vidět, že se kluci i něco naučí na tréninku, kdyby to ukazovali, ve všech zápasech to by byla paráda. Jen to chce nepolevit a makat dál, ale hlavně se účastnit všech tréninků a akcí, protože čím více hrajete tím je to lepší.

Více na:

http://haje2004.webnode.cz/hodnoceni-zapasu/minule-zapasy/g3b/jaro-2014/meteor-praha-fc-haje/


pondělí 26.5.2014 | Peter Bíro | Přečteno: 2174

Další články