SK Újezd P4 - FC Háje JM B 4:5

V neděli 25.5. jsme zavítali do Újezdu Praha 4. Čekalo nás velice těžké utkání, neboť domácí stále ještě snili svůj velký sen o postupu. Protože jsem se nemohl utkání zúčastnit (musel jsem se učit, babičce jsem maloval byt, jel jsem na Vysočinu nebo z jiného důvodu), dění na hřišti vám okomentuje trenér domácích pan Škoda.

SK  Újezd Praha 4    -      FC Háje JM  „B“

4  :   5  ( 0 : 3 )

Hráno :  25.5. 17:00   UMT Újezd

Branky : Sklenář,Mrázek Novák,škoda – Pánek 2 , Bičanik,Hančl Jos.,Procházka

Sestava :                                                      Tureček

Čížek,Hovorka,Stastny,Hrůza
                                 Taraležkov,Janoušek(Malý)Bednář,Hančl Jos.(Lačík)

Bičanik(Hančl Jar.)Pánek(Procházka)

POKAŽENÉ ZMRTVÝCHVSTÁNÍ !

Zápas s Hájema pro nás začal hrůzostrašně. Během prvních 15-ti minut jsme třikrát inkasovali a navíc se zranil Kallausch. Takže už v 17. minutě musel na hřiště jednonohý Škoda s nataženým tříslem. V tu chvíli se zdálo, že je po zápase a jen se dohraje. Důležité bylo, že jsme do půle už neinkasovali a sami jsme začali být nebezpeční. Několik pološancí jsme nedotáhli a přesunutím Přibyla se srovnala i obrana. V poločase jsme úplně v klidu probrali naše možnosti a věřili, že když dáme gól může se stát cokoli. Soupeř byl i nadále lepší na míči, ale už tak nehrozil a my se rapidně zlepšili směrem dopředu. Jak jsme si přáli, tak se Sklenářovi nádhernou ránou podařilo snížit. To nám nalilo do žil sebevědomí a výkon všech se rapidně zlepšil. Když se po krásné akci Noska trefil snajpr Novák, bylo zaděláno na pěkné drama. Když se nám podařilo po skrumáži vyrovnat Mrázkem, byli jsme to my, kdo byl zase kosu. Bohužel po chybě rozhodčího šli Háje do vedení a bylo na nás, zda máme morálku s tím něco udělat. Ukázalo se, že když chceme jsme schopni neuvěřitelných věcí. Na 4:4 vyrovnal Škoda, který svou hlavu strčil do střely Rika a brankář byl krátký. Vypadalo to jako pohádka, zvláště když jsme měli výhodu penalty za sražení Škody. Dobře hrající Sklenář, ale trefil brankáře a tak zákonitě přišel trest. Jeden z brejků totiž hosté využili ke vstřelení vítězné branky.
Za první poločas bych Vás nechal postavit ke zdi, ale za ten druhý před Vámi těžce smekám. Mužstvo bez sedmi hráčů, které po 15-ti minutách prohrává 3:0 a dokáže ten zápas málem vyhrát si zaslouží velký obdiv. Kdyby od nikoho, tak ode mě ho chlapci máte a to obrovský. Hlavně kvůli Vám mě mrzí, že to nedopadlo opačně. Takovéhle zápasy z Vás udělají lepší hráče. Věřte mi!
Moment zápasu: Krásná branka Sklenáře, která nakopla celé mužstvo k heroickému výkonu!

Zápas jsme tedy nakonec, asi se štěstím, vyhráli. Z vítězství mělo mužstvo velkou radost, ještě větší určitě nastala na Chodově . Dnešní vítězství asi definitivně poslalo chodovský tým do 1.A třídy (snad nás pozvou na oslavu :-) ) a Újezd přestal snít svůj postupový sen.

Další zápas sehrajeme v neděli 1.6. od 17 hodin, soupeřem nám bude další velice silný tým, Třeboradice „B“.