Starší žáci B

Hodnocení sezóny 2013/2014 - mladší žáci C

Hodnocení sezóny 2013/2014 - mladší žáci C
Mladší žáci C se po výsledkově ne zcela vydařeném podzimu na jaře hodně zvedli. Mužstvo složené ze dvou ročníků 2001 a 2002 však už spolu pokračovat nebude, část bude v mladších žácích, část přechází do starších žáků.

1)      Zhodnocení jarní části

Celkově mohu říci jen to, že došlo k celkovému zlepšení týmu i individualit. Výsledkem je i zabudování některých hráčů do B-týmu, přesto jsme se dokázali vždy srovnat a vybudovat nové hráče pro tým a vzájemnou spolupráci jako kolektivu.

2)      Zhodnocení celé sezóny - porovnání podzimu a jara

Na podzim jsme vybudovávali tým, který by dokázal zlepšit celkový dojem hry a kolektivu. Na jaře jsme však museli budovat znovu a znovu, vzhledem k odešlým hráčům k B-týmu. Příchod nových hráčů a nových objevů nám velmi pomohl , ale zejména to, že hráči sami v sobě dokázali najít potřebnou motivaci a spoluúčast pro tým, soudržnost a spolupráci.

3)      V čem mužstvo splnilo očekávání

V soudržnosti, sebezapření, motivaci a oddanosti trenérovi .

4)      V čem naopak mužstvo zklamalo

V nedostatku motivace, měl-li mé hráče vést někdo jiný… Občas prostě nenajdeme správný moment k tomu odevzdat vše, když nehrajeme podle našich představ .

5)      V jaké oblasti nastal největší posun?

Po mentální, fyzické, ale i individuální stránce .

6)      Kdo tě nejvíce potěšil? Kdo udělal největší pokrok?

Kolektiv, celý tým….obsahuje mnohé individuality, jedince, kteří dokáží hrát nejen za sebe, ale i jako tým.

7)      Plán do nové sezóny 2014 / 2015

Z týmu přecházejí dva hráči pod kolegu Vila, který bude hrát Pražský přebor, který jeho svěřenci vykopali. Ostatní buď ukončili spolupráci, nebo přecházejí do starších žáků, kde budeme společně nadále pokračovat s Petrem Budošem, takže můj plán je nová spolupráce, rozvíjení schopností svých dosavadních svěřenců a vybudování nového týmu pro tentokráte již systém 11 na 11 na velké hřiště.

Za dosavadní spolupráci a podporu všem děkuji, bylo a je mi ctí.

 


pátek 25.7.2014 | Martin Tichý | Přečteno: 1478

Další články