Předpřípravka B

Hodnocení sezóny 2013/2014 - předpřípravka 2008

Hodnocení sezóny 2013/2014 - předpřípravka 2008
Svůj první ročník ve fotbalovém klubu mají za sebou kluci a holky ročníku 2008. Okusili i první skutečný turnaj, který se nesl zejména ve znamení hry a nikoliv výsledků.

1)      Zhodnocení jarní části

U dětí, které trénují první rok se nerozlišuje jarní a podzimní část. Nicméně určitě bych zde rád zmínil hlavně zimní část, kdy jsme si vyzkoušeli základní gymnastické prvky, zkusili jsme skákat na švédskou bednu, učili se základy kotrmelců. Na jaře jsme si venku hráli s míčkem, hráli různé hry, ať už fotbalové či jiné a snažili se všeobecně a hravou formou rozvíjet děti. 

2)      Zhodnocení celé sezóny - porovnání podzimu a jara

Velký rozdíl byl v tom, že na podzim jsme se všichni rozkoukávali, seznamovali se a na jaře už mohli zkoušet i při tréninku určitou nadstavbu. Např., že si kluci a holky vymyslí, jak chtějí hrát fotbal. Zda jeden na jednoho, dva na dva, tři na tři, na kužele, na bobky. Mnohdy je to mnohem rychlejší a účinější, akorát si na to děti musíte naučit. Poprvé to trvalo tak 10 minut, podruhé cca 7, potřetí to pár jedinců mělo za minutu hotové a už mastili. Takže na jaře už jsme mohli vymýšlet více, děti byly o půl roku starší a v tomhle věku je to moc znát.

3)      V čem mužstvo splnilo očekávání

Ve všem. Je velká sranda a odregování trénovat tyhle nejmladší špunty, kde si první rok vyloženě hrajete a neřešíte fotbalové věci, soutěže, atd...
Na tréninku byla legrace, kluci byli kouzelní a spontánní.  

4)      V čem naopak mužstvo zklamalo

V ničem :-)

5)      V jaké oblasti nastal největší posun?

Jsem rád, že se nám podařilo na tréninky, když bylo potřeba, zapojit rodiče, které znám hlavně ze starších ročníků. Byli ochotni pomoci a za to jim patří velký dík.

6)      Kdo tě nejvíce potěšil? Kdo udělal největší pokrok?

Těší mě všichni.

7)      Plán do nové sezóny 2014 / 2015

Hrát si, sbližovat se, utvořit jednotný celek, a to hlavně s rodiči a táhnout při výchově našich nejmenších za jeden provaz.


úterý 29.7.2014 | Otmar Mansour | Přečteno: 1450

Další články