Informace

Rozpis tréninků podzim 2014 - aktualizováno 2.9.

Rozpis tréninků podzim 2014 - aktualizováno 2.9.
V článku naleznete rozpis tréninků jednotlivých družstev pro podzimní část roku 2014. Rozpis najdete i v systému u jednotlivých týmů kliknutím na tréninky. Např. Starší žáci A --> tréninky. 2.9.: Nastaly změny u mladších žáků A a překlep u starších žáků a mladší přípravky 2007, nyní opraveno.

 

Tréninky - Muži A + B

Úterý 18:30 - 20:00 Háje UMT

Středa 19:00 - 20:30 Háje UMT

Pátek 18:30 - 20:00 Háje UMT

Tréninky - Starší dorost

Po 18:30 - 20:00 Háje UMT

St 17:30 - 19:00 Háje UMT

Čt 18:30 - 20:00 Háje UMT

Tréninky - Mladší dorost

Pondělí 18:30 - 20:00 Háje UMT

Středa 17:30 - 19:00 Háje UMT

Čtvrtek 17:00 - 18:30 Háje UMT

Tréninky - Starší žáci A + B

Úterý 17:00 - 18:30 Háje UMT

Čtvrtek 15:30 - 17:00 Háje UMT

Pátek 17:00 - 18:30 Háje UMT

Tréninky - Mladší žáci A

Pondělí  16:30 - 18:00 Háje UMT

Úterý  15:30 - 17:00 Háje UMT

Čtvrtek 15:30 - 17:00 Háje UMT

Tréninky - Mladší žáci B

Pondělí  17:00 - 18:30 Háje UMT

Úterý  17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT

Pátek 17:00 - 18:30 Schulhoffova T

Tréninky - Starší přípravka 2004

Pondělí 16:00 - 17:30 Schulhoffova T

Středa 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT

Pátek 17:00 - 18:30 Háje T

Tréninky - Starší přípravka 2005

Pondělí 17:00 - 18:30 Háje T

Středa 15:30 - 17:00 Háje T

Pátek 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT

Tréninky - Mladší přípravka 2006

Úterý 17:00 - 18:30 Háje T

Čtvrtek 15:30 - 17:00 Schulhoffova UMT/T

Pátek 16:00 - 17:30 Háje T

Tréninky - Mladší přípravka 2007

Pondělí 17:00 - 18:30 Schulhoffova T

Čtvrtek 17:00 - 18:30 Háje T

Pátek 15:30 - 17:00 Háje UMT

Tréninky - Předpřípravka 2008

Pondělí 15:45 - 17:00 Háje T

Středa 17:00 - 18:15 Háje T

Čtvrtek 15:45 - 17:00 Háje T

Tréninky - Předpřípravka 2009

Pondělí 15:45 - 17:00 Háje T

Úterý 15:45 - 17:00 Háje T

Čtvrtek 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT/T


čtvrtek 21.8.2014 | Klub | Přečteno: 1745

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Junior
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – Vršovice
Muži A
27.4.2024, 11:00, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
27.4.2024, 11:30, Mikulova UMT.
Dukla JM – FC Háje
Mladší dorost A
27.4.2024, 13:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka A (2013)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
27.4.2024, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
27.4.2024, 14:45, Háje T.
FC Háje – Admira
Starší přípravka B (2014)
27.4.2024, 15:00, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
Mladší dorost B
28.4.2024, 09:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
28.4.2024, 10:00, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci A (2009)
28.4.2024, 11:00, Podolí UMT.
Podolí – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 12:15, Brankovická T.
Kolín – FC Háje
Starší žáci B (2010)
28.4.2024, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
Starší přípravka A (2013)
28.4.2024, 13:00, Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
28.4.2024, 14:45, Zličín T.
FC Zličín – FC Háje
Starší dorost