Starší přípravka A

Starší přípravka 2004 - Čechie Dubeč

Starší přípravka 2004 - Čechie Dubeč
V dnešním odpoledni k nám zavítal soupeř z nedaleké Čechie Dubeč, při pohledu na výsledek, je to až kruté, ale soupeř nastoupil i s mixovanou sestavou, kde byli i mladší hráči než ti naši.

Háje B – Čechie Dubeč – 24:2

Sestava: Tom – Barbie – Dali – Villi – Neymar – Alex == Krýša – Marco – Fany

Branky: 5x Tom; 4x Dali; 3x Neymar; 3x Villi; 3x Marco; 3x Fany; 2x Krýša; 2x Alex

V dnešním odpoledni k nám zavítal soupeř z nedaleké Čechie Dubeč, při pohledu na výsledek, je to až kruté, ale soupeř nastoupil i s mixovanou sestavou, kde byli i mladší hráči než ti naši. Bohužel víme, jak se hráči cítili, náš ročník si tím prošel v loni. Kdo k nám zavítal po ?, tak přišel o devět branek, ne že by potom žádné nepadali, ale kluci si už potom hráli se soupeřem, jako kočka s myší, bylo vidět, že hráli na půl plynu, obzvlášť Tom a Mára, ale i ostatní do toho potom již nechodili naplno a zkoušeli si nové věci z tréninku, kdy jindy si to vyzkoušet, než proti soupeři, který neví, co se učíme. Je pravdou, že soupeři chyběl pohyb a důraz, zkrátka to, co postrádáme ve spoustě utkání z pohledu našeho družstva. Troufám si říct, že kdyby celé mužstvo šlapalo na 100% po celé utkání, tak by pokořili hranici 40 branek, jenže po první ? jsme se vykašlali na týmové pojetí hry a často to bylo o individuálním řešení, máme radost ze vstřelených branek, ale čekali bychom mnohem víc přihrávek a větší pohyb po celou dobu zápasu, byli momenty, kdy jsme se nechali unést výsledkem a pocitem bezpečí a nechali soupeře střílet a chodit samotné na bránu, při větší kvalitě, bychom si hráli na rybáře, co loví rybičky ze sítě, to platí i o obsazování, je obsadit a obsadit, stále čekáme až soupeř zpracuje míč a až potom po něm jdeme, to jsou věci, které bychom měli odstranit. To samé platí i při střele, málo chodíme na dorážky, to bychom se mohli radovat častěji, tudíž i předvídavost, bychom mohli více potrénovat a nebýt líní na krok, však ono se nám to jednou vyplatí. Na druhou stranu si kluci pěkně potrénovali a ukázali, že umí střílet branky, to je velice důležité, protože nás o víkendu čeká další zajímavý zápas na ČAFC a s Bohemians Praha a v neděli přátelské utkání proti Kolovratům.

Tom – začal v bráně, ale byl bez práce až a pár rozehrávek, potom putoval sestavou a vyzkoušel si všechny defenzivní posty, aby nezapomněl, jak to vypadá i za jeho zády, když hraje na přední linii, i tak splnil svůj limit 5 branek a další připravil.

Barbie – dnes se vyspala do růžova ? pendlovala po lajně nahoru dolů, poslední šla na část na stopera a potom do útoku, dostala se i do šancí, ale branku, jako jediná nevstřelila, připravila pro ostatní 4 branky a po dalších přihrávkách mohli kluci skórovat.

Dali – vyzkoušel si vše, dal 4 branky a dalších 5 připravil, tomu se říká výborná práce, v brance hrál s přehledem a výborný jeden na jednoho, dnes si vyzkoušel, že umí střílet branky a dobrá práce směrem dozadu

Villi – více hlavu nahoře, nebát se zakončit i pravou nohou, ve vápně musíš umět zakončit vším, levá, pravá nebo hlava, tam nesmí být rozdíl, více si hlídat hráče, nejen dopředu, ale i dozadu, snaha nahoru dolů je vidět.

Neymar – ten má vstup do sezóny, jako hrom je vidět že domluva asi zabrala, Jiřík se soustředí na výkon a na hru, ve hře jeden na jednoho jeden z nejlepších vůbec ze všech hráčů, co máme, už se těším, až nabere větší kondici, pak to bude bomba pro všechny, když chce, dokáže hodně.

Alex – další adept na skokana roku, snaží se mnohem více v zápasech než na tréninku, až zpevní celé tělo, bude mnohem větší přínosem, při pohledu na jeho hru je dobré se dívat na jeho práci s míčem během hry a na tréninku, to je nebe a dudy, tudíž pilnější práce na tréninku a v zápasech to bude ještě lepší.

Fany – dnes odvedl poctivý výkon, mimo branky si vyzkoušel všechny posty, líbí se mi jeho technické zakončení, dost mě pobavil i jeho sprint po lajně a nebylo to jednou, je vidět, co dělá hlava s tělem, když je někdo v laufu, takže ono to jde, ne že né J

Marco – dnes si tolik nezahrál, jak je zvyklý, ale vyzkoušel si i posty na kterých v elitní soutěži nehraje a útok byl pro něj odměnou za dobře odvedenou práci v elitní soutěži, byl jediný v brance, kdo dostal branky, jak říkal – nechtělo se mu padat, věřím, že s jiným soupeřem by po míči skočil jako tygr, ale svou bojovností ostatní vždy strhne.

Krýša – dal branky, zahrál si i na křídle, poslední část v brance a na to, že měl ze všech nejvíc zkušeností na tomto postu, tak to byl masakr motorovou pilou, bylo vidět, že se nesoustředí, jinak si to nedovedu vysvětlit, ale i se štěstím udržel čisté konto a dvě branky dal, tak si myslím, že jel domů na kole spokojený, a tak to má být.  


pondělí 8.9.2014 | Peter Bíro | Přečteno: 1837

Další články