Mladší přípravka B

St. přípravka A - Řepy 1 : 1 (1:0) I.A třída

St. přípravka A - Řepy  1 : 1 (1:0)    I.A třída
V posledním podzimním kole jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Řep.Souboj se soupeřem z přední části tabulky sliboval zajímavý fotbal, protože kluci se vždy proti celkům z popředí tabulky chtějí ukázat.

Začátek zápasu byl opatrnější od obou mužstev, ale po 5 minutách se kluci rozkoukali a začali soupeře přehrávat. Výsledkem toho bylo několik rohů a trestných kopů, bohužel nic se nám do soupeřovi branky nepodařilo dotlačit. Cca ve 20 minutě jsme zahrávali další z trestných kopů a jeden z hráčů Řep si zahrál na brankaře a chytil balon do ruky. Následoval pokutový kop. Než jsem stačil někoho určit tak Honzík Sedláček jako správný kapitán vzal balon, položil si ho na značku pokutového kopu a nekompromisně vymetl všechny pavoučky pravého horního růžku soupeřovi branky.
Náš tlak neustával, ale z dalších šancí jsme branku nevsítili. Soupeř těžil ze své fyzické převahy pouze tím,že míče nakopával na naši půlku a spoléhal, že se takto nějak prosadí.První poločas skončil 1:0.
Ve druhém poločase se karta trošku otočila, soupeř začal tlačit a my jsme pod jeho nárazovým tlakem vytvářeli občas nějaké chyby, ale měli jsme v brance výborného Milana Zábranského.V 35 minutě po zmatku v našem vápně se podařilo soupeři šťastně vyrovnat.
Po této brance se hra přelévala nahoru, dolu - šance byly na obou stranách, ale v brankách vynikali brankáři obou mužstev.V naší asi největší šanci 2 minuty před koncem se ocitl Kuba K., který již překonal brankáře, ale k naší smůle míč skončil na tyči.A tak zápas skončil remízou 1:1.

Zábranský M.- Mílo v první půlce toho na tebe moc nešlo, ale v té druhé jsi se měl co ohánět. Předvedl jsi v ní vynikající výkon, svoje mužstvo jsi dokázal v několika kritických situacích podržet. - 7,5

Sedláček J. - Sedli opět velmi dobrý výkon, penalta k tomu není co dodat. A na hřišti je tě všude plno. Jen ty trestné kopy - důležitá věc trefit branku !!! - 7,5

Lapáček D. - Lapy po nevýrazném výkonu při minulém zápase, jsi si svého pravého obránce odehrál velmi dobře, byl jsi jistotou v zadu. Jediné co by se dalo vyčíst je to, že by jsi se měl víc snažit o konstruktivní rozehrávku. - 6,0

Orlich L. - Ládíku výborné krytí balónu, přechod přes hráče taky velmi dobře, ale pak to chce dát balón od nohy. Škoda že jsi na začátku druhé půle neproměnil své sólo v branku, stal by jsi se slavnýmJ. - 7,0

Nezbeda J. - Kubas jako obránce bez zbytečných chyb, tvůj výkon v obraně je stabilní.Jen mi u tebe poslední 2 - 3 zápasy chybí taková dravost, kterou jsi oplýval na začátku!!! - 7,0

Bobko L. - Poprvé za 97 a tak jsem myslel, že se budeš chtít ukázat, ale bylo to u tebe strašně utahané, mdlé.Musíš se chtít rvát o každý balon a nečekat, že Ti ho někdo naservíruje na zlatém podnose.Příště až půjdeš s námi tak doufám, že si to vezmeš k srdci a mužstvo se o tvůj výkon opře. - 5,5

Novák J. - Novy ty jsi si vzal naše slova s trenérem nejvíce k srdci, střílel jsi nejčastěji a 90% střel šlo do branky, ale bohužel brankář Řep měl svůj den.Jinak ještě trošku přitvrdit v osobních soubojích a nebát se vlítnout do hlavičky i do jiného souboje. - 7,0

Zelinka M.- Zelíčko od tebe to bylo tak lehce nad průměr, ty se umíš rvát o každý balon, ale tady ne. Snaž se víc využít krajů, když hraješ krajního záložníka a když se dostaneš k vápnu tak střílej a nevymýšlej!!! Využij své rychlé kličky! - 6,5

Jelen F. - File já jsem Tě nepoznával na minulém zápase, ale proti mužstvu z Řep opět nastoupil Fil jakého znám - plný agresivity. Napadání soupeřovy rozehrávky bylo výborné, jen se víc snažit o zakončení nebo dorážení balónů. STŘÍLEJ !!!! - 6,5

Kloboučník K. - Tubo výbornej odježděnej zápas, napadání rozehrávky, vybojované balóny to vše byla bomba!!!A tom že jsi v posledních minutách zápasu zakončil náš útok střelou do tyče - tak je to smůla, ale i to do fotbalu patří. - 7,5

Chtěl bych všem klukům poděkovat za výkon, který předvedli. Byl to pěkný fotbalový zápas a bylo se na co koukat !!! děkuji