Mladší žáci A

Zbraslav : Ml. žáci A 2: 19 (0:5)

Zbraslav  : Ml. žáci A 2: 19  (0:5)
V neděli jsme po dlouhé přestávce nastoupili k prvnímu zápasu v přeboru na půdě Zbraslavi.

Nevěděli jsme odhadnout sílu našeho soupeře a navíc jsme šli do mistráku bez žádné konfrontace v podobě nějakého přateláku nebo turnaje.

Takže bylo cítit mírné napětí před zápasem, ale věděli jsme, že jsme výborně kondičně připravení a herně se to bude postupně časem zlepšovat, neboť tým se přebudoval, hráči odešli k st. žákům, doplnili jsme nějaké nové tváře a chce to čas na zapracování.

Co se týká samotného zápasu, zápas byl od 1. min. jasně pod naší taktovkou a v naší režii a kluci se snažili o kombinační fotbal, za což je chválim ale nebylo to podle mojich představ. Dokážeme hrát o moc hezčí fotbal a ale já věřím, že se to bude zlepšovat a zlepšovat.

Výsledek je pěkný a hovoří za vše, ale bylo tam mnoho věcí, na kterých musíme zapracovat.

Góly:

Hakl  -5 gólů

Hartman – 4

Coulibaly-  3

Jun -3

Lebeda  -2

Nevečeřal -1

Kostka  -1

Sestava: Uhlík – Gill, Vondrouš – Hůlka, Lebeda, Coulibaly – Hakl, Jun – Hartman, Nevečeřal, Kostka

úterý 9.9.2014 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 1642