Starší žáci B

Točná - Starší žáci B 11:0

První zápas sezony nám zcela nevyšel podle našich představ, a jistě byli i samotní žáci překvapeni velkým prostorem a sehraností protivníka.

První poločas byl jasnou ukázkou toho, co nás čeká. Naši hráči hráli tak, jako byli zvyklí na malé hřiště a menší počet hráčů.

Druhý poločas jsme nastoupili zcela jinak a bylo to vidět i na naší hře, vypracovali jsme si několik dobrých šancí, dostali soupeře pod tlak, ale na dobré zakončení nám již chyběla síla a vytrvalost.

Výsledek 0 : 11 je sice jasný, ale nevypovídá o průběhu celého zápasu. Kluci tam odevzdali všechno, a ačkoliv nevsítili aspoň čestný gól, přesto si zaslouží pochvalu.

Je jasné, že první zápasy budeme zápasit i sami se sebou, ale chce to čas...sehrát se, vybudovat kondici a správný pohled na herní situace.

úterý 9.9.2014 | Martin Tichý | Přečteno: 1554